MROZU dołącza do składu Kazimiernikejszyn 2022

“Kazimiernikejszyn to 5 dni miksu muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania…A to wszystko w magicznym Kazimierzu Dolnym. Miasteczku gdzie wszyscy spotykają się w odpowiednim miejscu i czasie.”

 

Kazimiernikejszyn 2022

13 – 17 lipca, Kazimierz Dolny

 

Dotychczas ogłoszeni artyści:

Daria Zawiałow, MAJKA JEŻOWSKA BAND, MROZU, ØRGANEK, RAT KRU, T.LOVE

Kolejne ogłoszenia już wkrótce!

@kazimiernikejszyn

@kazimiernikejszyn

Karnety w sprzedaży na www.kazimiernikejszyn.pl oraz www.ticketclub.pl

Do line-up’u tegorocznej edycji Kazimiernikejszyn, najbardziej bezspinkowego wydarzenia w tej części galaktyki, dołączył MROZU! 14 lipca artysta zaprezentuje w Kazimierzu Dolnym materiał z najnowszej płyty “Złote bloki”, a także swoje największe hity, w nowych, żywiołowych aranżacjach. Już w lipcu w kazimierskim Kamieniołomie wystąpią także: Daria Zawiałow, MAJKA JEŻOWSKA BAND, ØRGANEK, RAT KRU oraz T.LOVE. Kolejne ogłoszenia już wkrótce! Karnety oraz bilety dostępne w sprzedaży!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, który łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, twórca przebojów: „Złoto” czy “Jak nie my to kto”, W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą “Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. “Nic do stracenia”, z tego albumu okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.

 

W pracę nad albumem “Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Ostatni krążek „Aura” bardzo szybko pokrył się złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków. To właśnie z tej ostatniej płyty pochodzi przebój „Napad”, który pozwolił Mrozowi na muzyczny debiut w kinie, promując film „Na bank się uda”.

 

Koncerty Mroza, to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa, zarówno na scenie, jak i pod nią. Artysta i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, która potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności.

 

Rok 2021 to sukces dwóch singli, które zdobyły szczyty playlist radiowych: “Złoto” i “Galacticos”. Razem z wydanym w 2022 singlem „ “Palę w oknie” Mrozu zapowiedział płytę „Złote bloki” której premiera już 1 kwietnia.

 

O Kazimiernikejszyn:

Kazimiernikejszyn to unikatowy festiwal będący mieszanką energetycznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju bezspinkowej atmosfery, która udziela się jeszcze na parę tygodni po wydarzeniu. Oprócz magii Kazimierza Dolnego oraz sytuacji w odpowiednim miejscu i czasie, wydarzenie daje możliwość odpięcia się i wskoczenia w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych. Kazimiernikejszyn to także piękne widoki, słońce, czy spotkania z Przegośćmi.

Dotychczas na festiwalowej scenie wystąpili m.in. Kult, Dawid Podsiadło, Nosowska, Bass Astral x Igo, Natalia Przybysz, Łąki Łan, Krzysztof Zalewski, MROZU, Leszek Możdżer, Kwiat Jabłoni i wielu innych.

Więcej informacji na temat tegorocznego składu Kazimiernikejszyn poznacie już wkrótce! Już dziś rezerwujcie czas na IX edycję festiwalu, która odbędzie się w dniach 13 – 17 lipca 2022. Karnety dostępne w sprzedaży na www.kazimiernikejszyn.pl oraz www.ticketclub.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!