Wilki i ich nowy singiel- Liczysz się tylko Ty

Singiel „Liczysz się tylko Ty” zapowiedzią ósmego studyjnego  albumu,  zatytułowanego „Wszyscy marzą o miłości”.  Zespół Wilki planuje wydać go na Jesieni tego roku. Nazwa albumu w moim odczuciu jest wymyślona idealnie w punkt na nasze czasy.

Muzyk Robert Gawliński, sam wypowiada się tak o nowym singlu „To piosenka o samotności, tęsknocie i potrzebie bliskości. O tym, że to drugi człowiek nadaje sens naszemu życiu. Ktoś kogo kochamy albo z kim się przyjaźnimy, osoba, z którą dzielimy radości i smutki.  I że czasem dopiero nieobecność tej osoby uświadamia nam, jak jest dla nas ważna”.

Najnowszy singiel jest inspirowany brzmieniami i stylistyką muzyki lat 90-tych. Czuć to unikalne vintygowe, surowe brzmienie. Brzmienie Riffowych Gitar, zmodulowanego klawisza, lekko jazzującej perkusji. Ciepły wokal i poetycki tekst lidera zespołu, mam wrażenie jest charakterystyczny i zaangażowany. Tak jak w latach 90-tych kiedy Wilki wydawały swoje pierwsze płyty „Wilki” oraz „Przedmieścia”. Ten klimat bezpośredniego dzielenia się światem swoich uczuć i szczere wyznania idealnie się wpasowują w styl kultowych piosenek zespołu, który od 30 lat łączy pokolenia. Takimi utworami mogą być dobrze znane fanom „Moja Baby”, „Na zawsze czy na wieczność” czy „Czystego serca”. Tak jak tamte szlagiery kiedyś tak i  najnowsze „Liczysz się tylko Ty” opowiada o tym co najważniejsze w życiu. O miłości, wsparciu szanowaniu własnych potrzeb, uwadze której tak pragnie każdy z nas.

Recenzja: Piotr Siedlecki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!