Złota Płyta dla Olivii Addams!

Polsko, jesteś moim marzeniem! Złota Płyta, serio? Kocham Was. Jestem niezmiernie zaszczycona tą nagrodą, dziękuję Wam z całego serca. Kiedy ją zobaczyłam na żywo po raz pierwszy, nie byłam w stanie wydusić z siebie słowa, jestem Wam naprawdę ogromnie wdzięczna. Zdobyliście moje serce na zawsze i nigdy nie zapomnę Waszego ogromnego wsparcia na samym początku mojej kariery – powiedziała Olivia Addams.

Olivia Addams to niezwykle popularna w naszym kraju artystka, której utwory, jeden po drugim, podbijają serca polskich słuchaczy. W poprzednim roku Olivia zaprezentowała kilka piosenek, które stały się międzynarodowymi hitami. Najpopularniejsza z nich, czyli oczywiście „Stranger” za którą artystka odebrała Złotą Płytę, przez 8 tygodni utrzymywała się na szczycie polskiego Airplaya. Numer „Are We There?”, w pierwszych miesiącach 2021 roku, znajdował się natomiast na drugim miejscu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich stacjach radiowych. W tym samym roku Olivia połączyła siły z Gromee’m, a efektem ich współpracy był utwór „Broken”. W tej chwili najnowszy singiel Olivii – „Never Say Never” – zajmuje 3. miejsce na radiowych listach przebojów i 13. miejsce w Top Shazam Polska.

W ostatnich kilkunastu miesiącach Olivia miała okazję kilkukrotnie odwiedzić Polskę, zarówno jako gość w programach radiowych i telewizyjnych, jak i pojawiając się na scenie. Występowała m.in. podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat.

Za każdym razem, kiedy przyjeżdżam do Polski, jestem bardzo podekscytowana spotkaniem ze wszystkimi fanami i tym, że… zjem pierogi! Jesteście niesamowicie mili i serdeczni, dziękuję Wam za wszystko! Kocham Was i, mam nadzieję, do zobaczenia niedługo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!