Budka Suflera z premierowym singlem “O Tobie myślę w zimną noc”

Wojna to niewyobrażalnie okrutna rzecz. Odmienia wszystko i wszystkich. Bezsilna jest tylko wobec miłości.

Odmieniła też muzyczne plany Budki Suflera:

„Koło południa zadzwoniliśmy z Mietkiem do Bogdana Olewicza.  Był totalnie sfrustrowany. Nie chciał pisać nic i dla nikogo, lecz jako stary zawodowiec i kumpel zapytał co to takiego. Odpowiedziałem wprost:  Z przodu Jimi, w środku Lipo w  najlepszym wydaniu, na koniec coś na kształt Ozziego… Przyślijcie odpowiedział  i skończyliśmy rozmowę. Wieczorem tego samego dnia Boguś oddzwonił: Mam, ale daj mi dzień dwa, popatrzę z dystansu, poprawię i przyślę. Po dwóch dniach  w samochodzie pod siedzibą warszawskiego oddziału ZAiKS puściliśmy demo i zaśpiewali świeżutki tekst. Po tej prezentacji  nieco się rozkleiłem. Miecio i autor też nie mówili nic…”.

Utwór „O tobie myślę w zimną noc” wszedł razem z  Budką Suflera do studia. Na planie filmowym statystują kobiety i dzieci, które zdążyły uciec przed złem i schronić się w naszym kraju.

Ten utwór jest częścią większej całości, czyli kolejnej płyty Budki Suflera, na której znajdzie się kilkanaście premierowych piosenek. Teksty do nich, oprócz Bogdana Olewicza, piszą Jacek Cygan i Zbyszek Hołdys.

Planowane jest wydanie album na jesieni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!