PATRYCJA KOSIARKIEWICZ zapowiada nową ep-kę i pierwsze wydanie CD płyty “Ogólnie Chodzi O To”

Ukazał się nowy singel Patrycji Kosiarkiewicz “Hulaj Dusza”. Jest to zapowiedź nowej ep-ki artystki i pierwszego kompaktowego wydania jej ostatniej płyty “Ogólnie Chodzi O To” z 2020 roku.

„Hulaj Dusza” to pierwszy singel z premierowej ep-ki pod tym samym tytułem, która stanowi pretekst do wydania reedycji bardzo dobrze przyjętej poprzedniej płyty wokalistki „Ogólnie chodzi o to” (2020). Oba krążki pojawią się w dwupaku CD w czerwcu. Poprzednia płyta „Ogólnie Chodzi O To” nie doczekała się wydania CD, a fani bardzo o nią prosili. Dlatego Patrycja przygotowała niespodziankę dla słuchaczy i dodała do CD również epkę, powstałą we współpracy stałego tria kompozytorsko – autorskiego: P. Kosiarkiewicz / M. Mąka / P. Tylza. Za nagrania wokali i produkcję albumu był odpowiedzialny Patryk Tylza z RedD Music.

Podobnie jak poprzednia płyta epka „Hulaj dusza” jest międzygatunkowym „concept albumem” czerpiącym zarówno z elektroniki, jak i z rocka, muzyki świata oraz piosenki poetyckiej. Tekstowo ponownie osadzoną w nurcie storytellingu, ale będącą też opowieścią o wędrówce duszy poprzez wcielenia i podaną w formie wpadających w ucho melodii. Mamy więc nawiązania do baśni, snów, reminiscencji. Mamy ten charakterystyczny dla Patrycji styk poezji i opowieści i idąc za głosem recenzentki bloga Muzyczne Widzimisie, ponowne “doznanie wielowymiarowej wizji świata”. 

One thought on “PATRYCJA KOSIARKIEWICZ zapowiada nową ep-kę i pierwsze wydanie CD płyty “Ogólnie Chodzi O To”

  1. jezu w końcu! rewelacyjna płyta. Ale uważam, że zamiast osobnego krążka z EPką, mogłaby to zrobić dodając te kawałki jako bonusy. Po co produkować dodatkowy plastik. To tylko moje rozkminy. Cokolwiek Pati wyda, kupuję w ciemno. I oby promocja jakoś ruszyła, bo słabo było przy tej płycie, a zasługuje ona na rozgłos. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!