Horsy zagra na Glastonbury 2022. Posłuchaj nowego singla “H of Love”!

W czerwcu tego roku Horsy zagra na festiwalu Glastonbury, jednym z największych festiwali w Europie.

Jego muzyka została doceniona przez Angielskich bookerów i publiczność festiwalową. Dziś Horsy raczy nas swoim najnowszym singlem i klipem do utworu “H of Love”, który stanowi część albumu i konceptu „Hedonism for Dummies”. Premiera albumu 26 maja 2022.

Horsy, czyli Tomasz Wódkiewicz, prezentuje swój singiel pt. „H o f Love”. Utworow z płyty „Hedonism for Dummies”, towarzyszy fenomenalny  klip, który pokazuje fantazyjny świat muzyka. Nowy singiel oraz album “Hedonism for Dummies” to przejażdżka po świecie Horsy’ego, w którym nie ma cenzury ani miejsca na jakiekolwiek zahamowania. Posłuchaj “H of Love”

Dla Tomka, który nie nazywa się muzykiem, a producentem zdarzeń, wszelkie aspekty wizualne jego twórczości są niezwykle istotne. – Teledyski są takimi momentami spełniania wizualnych marzeń, przestrzenią, w której możesz być srebrnym kowbojem, pastorem na ołtarzu Hedona albo wielką langustą miłości, Superbohaterem. Nie ma sensu robić klipu i nie umieszczać w nim swoich najdzikszych marzeń czy to wizualnych, emocjonalnych czy intelektualnych. Twórzmy narracje, opowiadajmy sobie historie, bawmy się, jeżeli tylko nadarza się okazja – komentuje.

Do tej pory ukazały się 4 single Horsy’ego, którym daleko jest do sukcesów pod względem wyświetleń na You Tube, a to za sprawą regularnych blokad ze względu na “niecenzuralne” treści. Sprawdźcie sami:

Horsy to muzyk, producent, konstruktor interaktywnych robotów muzycznych i wszystkiego, co emituje niekonwencjonalną elektronikę. Horsy debiutował na scenie Electronic Beats festiwalu Nowe Horyzonty, a w styczniu 2020 reprezentował Polskę na holenderskim festiwalu Eurosonic (ESNS) w Groningen. Kompozycje muzyka składane są z udziałem loopa w przeciągłe, taneczne sety. Koncertowo to półtoragodzinny spektakl improwizowanego dancingu z dużym poczuciem swobody. Z estetyki klubowego wydarzenia Horsy może przejść w dancing lat 70-tych. Jego publika staje się integralną częścią koncertów, a jego scenicznym otoczeniem jest pokręcona scenografia. Kostiumy od radzieckiego kokainowego barona do barokowego generała armii miłości – to wszystko sprawia, że zakochujesz się w nim przed pierwszym refrenem.

Pod szyldem „Bioporty” Horsy (Tomasz Wódkiewicz) konstruuje interaktywne roboty muzyczne prezentowane m.in. we wrocławskim IP Studio czy na festiwalu Open’er. Jest również producentem odpowiedzialnym za powstanie takich klubów jak warszawskie Cząstki Elementarne czy wrocławska Wyspa Tamka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!