Korn wypuścił teledysk do “Worst Is on Its Way”

Na początku lutego Korn wydali swój czternasty album studyjny, Requiem

Wśród wyróżniających się utworów na albumie znalazł się „Worst Is On Its Way”, który zawiera w sobie talent zespołu do mrocznych riffów, nawiedzonych melodii i wokalnego zaczepienia od frontmana Jonathana Davisa, który zamyka utwór odrobiną tego „rozpryskującego się” wokalu. że odpadł w przełomowym hicie zespołu „Freak on a Leash”  kilka dekad temu. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 4 lutego 2022 roku za sprawą Loma Vista Recordings.

Za reżyserię odpowiadają Craig Bernard i Culley Bunker.

Na “Requiem” znalazło się dziewięć kompozycji, które zespół wyprodukował z pomocą Chrisa Colliera. Basista Fieldy wziął udział w sesji nagraniowej, pomimo tego, że w czerwcu 2021 roku ogłosił, iż tymczasowo wycofuje się z działalności zespołu.

Lista utworów:

1. Forgotten
2. Let the Dark Do the Rest
3. Start the Healing
4. Lost in the Grandeur
5. Disconnect
6. Hopeless and Beaten
7. Penance to Sorrow
8. My Confession
9. Worst Is on Its Way

Przypominamy, że Korn zagra 31 maja 2022 roku na warszawskim “Torwarze”. Pierwotnie występ miał się odbyć 31 maja 2021 roku. W roli supportu zaprezentuje się Fever 333.

31.05 – Warszawa, “Torwar”
Bilety: 125 zł (sektory D, E, W i V), 225 zł (płyta oraz sektory B, C, F, U, Y i Z), 275 zł (sektor T), 335 zł (sektor G), 375 zł (Golden Circle), 385 zł (loża honorowa) i 495 zł (sektory H i S)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!