“TWIST” – SABINA feat. Michał Szczygieł

Nowoczesność i retro, Ona i On – razem tworzą nową rzeczywistość!

„TWIST” to ostatni singiel promujący najnowszy album SABINY o intrygującym tytule BLUEMENTAL”, którego premiera będzie miała miejsce już 29 kwietnia. SABINA, czyli Sabina Karwala to artystka młodej sceny muzycznej, jednakże mogąca pochwalić się bogatym doświadczeniem artystycznym. Na swoim koncie ma już album LEPIDOPTERA, gra główną rolę w musicalu „Chicago”, można zobaczyć ją również w produkcjach serialowych.

TWIST to piosenka idealnie skrojona na miarę lat 60., będąca powrotem do przeszłości, ale podana w nowoczesnej i zaskakującej odsłonie. Utwór, niczym wehikuł czasu, przenosi nas do innego świata, gdzie pojawia się główny bohater. Wciela się w niego Michał Szczygieł – wspaniały artysta młodego pokolenia, piosenkarz, twórca przebojów takich jak „Spontan” czy „Nic tu po mnie”, którego SABINA zaprosiła do współpracy. Michał Szczygieł idealnie oddaje ducha nowoczesności w zderzeniu z SABINĄ, zapraszającą widzów do klimatów retro. Mamy tutaj ciekawe spotkanie dwóch światów, które zaowocowało pięknymi brzmieniami.

Utwór, pomimo swojego ciepłego i wakacyjnego charakteru, porusza ważne tematy. Między słowami opowiada o dystansie społecznym, o uzależnieniach od różnych substancji, o ucieczce przed problemami w inny świat, o samotności i izolacji”- komentuje SABINA. To niezwykle ważne i trudne tematy, więc niech nie zwiedzie Was radosny klimat piosenki…

Muzyka oparta jest na kanwie oldschoolowych utworów z lat 60., w nowej, elektronicznej odsłonie. Autorem tekstu są: SABINA, Michał Szczygieł i Magdalena Marek.  Muzykę stworzył ten sam team wsparty przez producenta Janka Bieleckiego.

KRÓTKIE BIO ARTYSTKI

SABINA Karwala  – artystka niezależna, sama pisze teksty, komponuje, kreuje swą artystyczną wizję. Jest zawodową aktorką, kompozytorką, wizjonerką. Mając głowę pełną pięknych wizji, jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Z jednej strony delikatna, wręcz eteryczna, z drugiej zaś – wulkan energii i sceniczna charyzma. Dokładnie wie, czego chce.  Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, do niedawna spełniająca się głównie na scenach teatralnych, (obecnie gra m.in. w musicalu „Chicago”), można zobaczyć ją również w produkcjach serialowych (Wojenne dziewczyny). Finalistka 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”, ma na koncie już jeden krążek LEPIDOPTERA”. 29 kwietnia 2022 roku, wychodzi jej drugi album „Bluemental”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!