Poznaliśmy ją przez śpiew, teraz wyreżyserowała swój najnowszy klip! Karin Ann nie przestaje nas zaskakiwać!

Poznaliśmy ją przez śpiew, teraz wyreżyserowała swój najnowszy klip! Karin Ann nie przestaje nas zaskakiwać! 
„almost 20“ to tytuł najnowszego teledysku słowackiej wokalistki i performerki Karin Ann. Tym razem Karin Ann nie tylko śpiewa, ale także odpowiada za stronę graficzną  i scenariusz najnowszego video. 
 
„almost 20”, to jeden z singli promujących drugą EP-kę artystki zatytułowaną „side effect of being human”. Tym razem Karin Ann zdecydowała się na stworzenie  lyrics video, które w całości sama opracowała graficznie. Teledysk jest podróżą przez kartki pamiętnika młodej dziewczyny, która opisuje tam swoje nastoletnie emocje, ubierając je w odpowiednie słowa czy rysunki.

 

„Myśląc o teledysku do tej piosenki, nic więcej nie przychodziło mi do głowy, jak pokazanie tego jako pamiętnik dziewczyny, która za chwilę przestanie być nastolatką. W maju pisze maturę i kończę 20 lat.  Czuję podskórnie, że pewien etap się kończy. Od zawsze bardzo lubiłam malować i rysować, jednak kontuzja ręki sprawiła, że nie mogłam w pełni oddać się temu zajęciu. Naturalną koleją rzeczy w moim przypadku było, że wybrałam muzykę. Obrazek do „almost 20” pozwolił mi się spełnić na innym polu. Dzięki niemu poznaliście też kolejną część mnie. Bardzo się z tego cieszę!” – mówi Karin Ann.
Co sądzicie o nowym teledysku autorstwa Karin Ann? Nam się bardzo podoba.
Młoda Słowaczka niebawem wystąpi na kilku europejskich festiwalach m.in. Great Escape
w Brighton oraz Super Bloom w Monachium. Prawdziwą bombą dla fanów Karin będą jednak trzy wspólne koncerty z  Imagine Dragons – w Rydze i dwa w Pradze.
Trzymamy kciuki życzymy powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!