Dead Star Talk znów idą po zwycięstwo

„Chwytliwe riffy porwały bez ostrzeżenia, a sam album rywalizujej z największymi weteranami sceny” – pisał o debiucie Dead Star Talk najlepiej sprzedający się w Niemczech magazyn rockowy „Visions”.

Po premierze świetnie przyjętego „Too Many Too Much” muzycy nie zwalniają tempa. Właśnie ukazał się pierwszy singiel „Winning Team” zapowiadający nowe wydawnictwo Dead Star Talk.

Nowy utwór „Winning Team” to celebracja przyjaźni i wolności. Wokalista i autor tekstów Christian Buhl skupia się na chwili, kiedy wieczorem wychodzimy ze znajomymi i możemy zapomnieć o wszystkich naszych problemach.  „To najbardziej pozytywna piosenka, jaką kiedykolwiek nagraliśmy” – wyznaje. „Winning Team”

2022 roku to dla Dead Star Talk kontynuacja obranej drogi. Po świetnych recenzjach debiutanckiej płyty „Too Many Too Much” i doświadczeniach związanych z koncertami w klubach i na festiwalach, zespół z nową energią rozpoczął prace nad kolejnym wydawnictwem. Podobnie jak przy pierwszym krążku, w studiu wspiera ich legendarny Flemming Rasmussen.

Dead Star Talk tworzą Christian Buhl (wokal, gitara akustyczna), Erik Jensen (bas), Günes Kocak (gitara prowadząca i elektryczna, wokale) oraz Claus Nielsen (perkusja). W tym składzie zaczęli pracować ze sobą w grudniu 2019 roku, chociaż cała czwórka zna się zdecydowanie dłużej. Debiutancki album „Too Many Too Much” ukazał się 18 lutego 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!