Sam Smith śpiewają o sobie. Nowa piosenka „Love Me More”

Sam Smith, nagrodzeni Grammy, Brit, Złotym Globem i Oscarem, prezentują nowy singiel „Love Me More”.

„Love Me More” to szczere spojrzenie na relację Sama Smitha z samymi sobą. To podróż ku samopoznaniu i szczęściu. W nagraniu Smith ponownie połączyli siły ze sprawdzonymi współpracownikami – Jimmym Napesem i Stargate’em. Teledysk do utworu nakręcił Luke Monaghan („Too Good At Goodbyes”, „Writing’s On The Wall”), Smith natomiast zajęli się współreżyserią. Wideo, które rozgrywa się w samym sercu Londynu, to opowieść o wyzwoleniu i radości.

Debiutancki album Sama, „In The Lonely Hour”, był najlepiej sprzedającym się debiutem dekady. Od czasu premiery w 2014 roku rozszedł się w nakładzie ponad 33 milionów egzemplarzy, a pochodzące z płyty single osiągnęły sprzedaż 227 milionów. Dzieło zgromadziło również 40 miliardów streamów.
Sam Smith są posiadaczami dwóch rekordów Guinnessa: największej liczby tygodni z rzędu na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz pierwszego utworu przewodniego z Jamesa Bonda, który dotarł na 1. miejsce brytyjskiej listy przebojów. Smith mają również na koncie Oscara, Złoty Glob, cztery nagrody Grammy, trzy BRIT Awards i sześć MOBO Awards.
„Love Me More” to kolejny rozdział w niezwykłej karierze Sama Smitha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!