Nowości od CieszFanów Festiwalu

Do tegorocznego składu podkarpackiego CieszFanów Festiwalu, który odbędzie się 18-20 sierpnia w Cieszanowie dołączają: KSU, Zielone Żabki, Terrordome i Moskwa. Do tej pory organizatorzy ogłosili już takie gwiazdy jak: Poparzeni Kawą Trzy, The Bill, Happysad, WaluśKraksaKryzys, Koniec Świata, Żywiołak, Nocny Kochanek, T.Love, Ganczarska&Groove Section, Materia, Kashell, Romantycy Lekkich Obyczajów, Gutek, Blenders.

Cieszanowskie festiwale sięgają swoimi korzeniami od Breakout Festiwalu, przez Cieszanów Rock Festiwal, aż do CieszFanów Festiwalu, który zadebiutował w 2020 roku i jako jeden z niewielu wydarzeń muzycznych w Polsce, przyjął wyzwanie i w czasie pandemii zorganizował imprezę z zachowaniem restrykcji sanitarnych. Zeszłoroczna edycja rozniosła się szerokim echem, co zmotywowało organizatorów do działań w 2021 roku. I tak oto, w  2021 roku CieszFanów Festiwal odniósł ogromny sukces, i w małym miasteczku na końcu Podkarpacia sierpniowy urlop spędziło około 5 tysięcy festiwalowiczów. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby festiwalowiczów.

#taniejjużniebędzie

Karnety na festiwal znikają z dnia na dzień, a organizatorzy przypominają, że #taniejjużniebędzie i zachęcają do kupna karnetów już dziś. Karnety można znaleźć na stronach www.ebilet.pl oraz www.bilety24.pl , a także w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Szykuje się zmiana cen karnetów, więc warto skorzystać z niższej ceny już dziś.

CieszFanów dla Ukrainy

Od początku wojny w Ukrainie, ekipa z Cieszanowa działa z pomocą humanitarną. W Cieszanowie powstał magazyn, z którego wywożone są niezbędne produkty w głąb Ukrainy. W związku z tym, na festiwalu nie może zabraknąć ukraińskiego akcentu, który na pewno zagości w miasteczku City NGO oraz w cyklu Otwarte Głowy.

Internetowy przegląd kapel

W lutym festiwal ogłosił start eliminacji do internetowego przeglądu kapel. Zgłosiło się 87 zespołów, z czego festiwalowa komisja wyłoniła 12 niezwykłych kapel, które będą miały okazję pokazać swój wirtualny koncert na profilach społecznościowych CieszFanów Festiwalu. Następnie festiwalowicze zagłosują na dwa zespoły, które wystąpią na scenie CieszFanów Festiwalu. Dodatkowo jeden zespół dostanie szanse od komisji festiwalowej i również zagości na cieszanowskiej scenie. Głosowanie rusza w połowie czerwca, dlatego już teraz organizatorzy zachęcają do śledzenia profilu CieszFanów Festiwal na Facebooku i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!