Natalia Krakowiak z długo wyczekiwanym solowym materiałem!

Natalia Krakowiak, solistka prestiżowego Teatru Muzycznego Roma, znana szerszej publiczności z występów w The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo prezentuje swój pierwszy singiel!

Utwór “Inaczej” powstał we współpracy Natalii z czołowym teamem producenckim w Polsce – Patrykiem Kumórem i Dominikiem Buczkowskim we wsparciu Jeremiego Sikorskiego.

 

“Inaczej” to poruszająca ballada, opowiadająca o sile kobiecej intuicji, odwadze do podejmowania nawet najtrudniejszych decyzji i bezkompromisowej walki o SIEBIE.

 

Długo zastanawiałam się, jaki powinien być mój pierwszy singiel. Mimo, że debiut sceniczny mam już dawno za sobą, podjęcie decyzji dotyczącej pierwszego muzycznego dziecka, wiązało się ze sporą ilością stresu i wątpliwości. Po tylu latach na scenie teatralnej i występach w różnych rolach, odkrywanie nowych warstw mnie samej jako Artystki okazało się zaskakującą podróżą w głąb siebie.”

 

Tak o przekazie zawartym w warstwie tekstowej singla mówi Patryk Kumór:

„Tekst utworu opowiada o sytuacji, w której w naszym życiu przychodzą momenty, które warto zostawić za sobą, by otworzyć nowy etap w życiu. Akceptacja tego, co nie jest zależne od Nas jest trudna, ale bywa jedynym lekarstwem.”

 

Teledysk w reżyserii Adama Romanowskiego jest już dostępny na Youtube.

 

Singiel „Inaczej” to nie jedyna premiera muzyczna Natalii w ostatnim czasie!

Zaledwie na tydzień przed premierą, w sieci pojawił się anglojęzyczny utwór „Secrets”, który znalazł się w filmie „365 Dni: Ten Dzień” – kontynuacji hitowej serii książek Blanki Lipińskiej.

 

***

Natalia Krakowiak – Wokalistka i aktorka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (Wydział Wokalno-Aktorski).

W latach 2007–2015 związana z teatrem Studio Buffo. Brała udział we wszystkich jego spektaklach – m.in. w kultowym musicalu „Metro”. W 2009 na XLVI Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu za wykonanie piosenki Budki Suflera „Jest taki samotny dom” otrzymała Nagrodę im. Anny Jantar.

W 2013 dotarła do ćwierćfinału programu The Voice of Poland (TVP2), a w 2018 roku fani mogli ją usłyszeć w popularnym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W Teatrze Muzycznym ROMA debiutowała na Novej Scenie w roku 2016 główną rolą (Cathy) w musicalu „Pięć ostatnich lat” w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. W roku 2017 zadebiutowała na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Roma rolą Niny w musicalu „Piloci”, gra także w musicalu „Once” (w roli Dziewczyny) oraz kultowym musicalu „Aida” w roli Amneris.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!