YUNGBLUD z supportem NOVA TWINS – tylko 5 dni do koncertu

Urodzony w Yorkshire w Anglii multiinstrumentalista YUNGBLUD gra na gitarze, basie, pianinie i perkusji. Pokazujący środkowy palec dla bezsensownej opresji, naginający gatunki brytyjski rocker stał się siłą napędową światowego ruchu, który zachęca ludzi do tego, by byli sobą i byli z tego dumni.

 

Magazyn NME pochwalił jego debiutancki „Loner” z 2019 roku jako „jeden z największych hymnów wszechczasów” a jego utwór „I Think I’m Okay” z Machine Gun Kelly i Travisem Barkerem zgromadził około 260 milionów streamów, osiągając platynowy certyfikat w USA i Australii. Jego najnowszy album „Weird” trafił prosto na pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii w ciągu roku bez koncertowania.

 

Dzięki swojej dynamicznej mieszance potężnej energii na żywo i pouczającego komentarza społecznego wyprzedał trasy koncertowe na całym świecie i gościł na największych scenach festiwalowych na świecie. Nic więc dziwnego, że YUNGBLUD jest dobrze zorientowany w sztuce performance. Przełamując bariery między publicznością a wykonawcą, tworzy armię, która ma jeden wspólny cel: zjednoczyć się i wzbudzić nadzieję w świecie trawionym przez nieuzasadnioną nienawiść.

10.05.2022  EXPO XXI, Warszawa

BILETY NA LIVENATION.PL

 

Do koncertu znakomitego artysty zostało tylko 5 dni!

 

Yungblud ze specjalnymi pozdrowieniami i zaproszeniem dla fanów z Polski (zobacz video)!

 

Przypominamy, że supportem na warszawskim koncercie będzie duet NOVA TWINS.

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!