Wyjątkowy teledysk zespołu KLANGOR, który promuje nowy album

„Fiołek” to już piąty singiel zespołu KLANGOR, jednocześnie kolejny videoclip, który promuje właśnie wydaną świetną płytę „Arytmia”.

Utwór jest poświęcony relacjom w związkach. Często pary mają całkowicie inne oczekiwania od życia, różne potrzeby, plany, wierzą w co innego i co innego jest dla nich istotne. Jak ciężko jest spiąć te wszystkie części w taki sposób, żeby stworzyć stabilny i udany związek? W takich okolicznościach nawet “prawdziwa” miłość to może być za mało. O tym traktuje „Fiołek” i to chcieliśmy w nim zobrazować – mówią członkowie zespołu. Udało się to też za pomocą wyjątkowego teledysku. Tytaniczną pracę w technice po klatkowej wykonali Łukasz Jedynasty i Zuzanna Staszewska z Rainbow Box Studio metodą Stop – motion. Serce włożone w każdą z kilku tysięcy sfilmowanych klatek, zaowocowało fantastycznym obrazem w bajkowym kolorycie.

Teledysk jest już dostępny na kanale YT zespołu. Od 7 maja będzie można również słuchać utworu, jak i całej płyty „Arytmia” na wszystkich platformach streamingowych. Płytę możecie też kupić w fizycznej wersji na kanałach social media KLANGOR.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!