Halestorm wraca z płytą “Back From The Dead”

Nagrodzona Grammy rockowa formacja Halestorm przedstawia swoją piątą studyjną płytę, “Back From The Dead“. “Associated Press” już obstawia, że to jedno z najlepszych wydawnictw roku w kategorii hard rock/metal.

 

Album poprzedzał utwór tytułowy, nazwany przez “Rolling Stone” “kąsający, katartycznym wrzaskiem” oraz singiel “The Steeple”, który obecnie zajmuje miejsce w top 10 listy przebojów.Lzzy Hale śpiewa o odzyskaniu swojego królestwa, katedry i zamku po przejściu przez “piekło” na tle ściany gitarowego huku – pisał “Guitar World”.

 

Z okazji premiery płyty, zespół opublikował lyric video do najnowszego singla “Wicked Ways”. Teledysk można oglądać już na kanale zespołu.

Nad brzmieniem materiału czuwał ceniony w rockowym świecie Nick Raskulinecz (Foo Fighters, Mastodon, Alice in Chains), którego wspierał Scott Stevens (Shinedown, Daughtry, New Years Day). – “Back From The Dead” to podróż przez problemy ze zdrowiem psychiczny, rozpustę, walkę o przetrwanie, odkupienie i odkrycie się na nowo przy jednoczesnym zachowaniu wiary w ludzkość – wyznała Lzzy Hale, która “Revolver” nazwał jedną z najbardziej charyzmatycznych, porywających wokalistek naszych czasów.

W listopadzie Halestorm odwiedzi Europę podczas wspólnych koncertów z Alter Bridge, w tym Polskę, 7 listopada, gdzie zagrają w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

Grupa Halestorm ewoluowała z młodzieńczej fantazji rodzeństwa Lzzy i Arejaya Hale’ów do jednej z najważniejszych rockowych grup XXI wieku. Kapela może pochwalić się ponad miliardem streamów, dwiema nominacjami do Grammy i jedną statuetką za nagranie “Love Bites (So Do I)“. W 2019 roku Lzzy Hale została okrzyknięta przez Loudwire “rockową artystką dekady“.

 

W skład zespołu poza frontmanką wchodzą Arejay Hale (perkusja), Joe Hottinger (gitara) i Josh Smith (bas). Halestorm to nie tylko twórcy rockowych hitów, ale także znakomita ekipa koncertowa, która dzieliła scenę z takimi legendami, jak Heaven & Hell, Alice Cooper i Joan Jett.

Back From The Dead
Tracklista:

1. Back From The Dead

2. Wicked Ways

3. Strange Girl

4. Brightside

5. The Steeple

6. Terrible Things

7. My Redemption

8. Bombshell

9. I Come First

10. Psycho Crazy

11. Raise Your Horns set other styles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!