Okean Elzy zagra wielki charytatywny koncert dla Ukrainy na Stadionie Polonii w Warszawie!

17 czerwca 2022 na Stadionie Polonii w Warszawie odbędzie się wielki koncert charytatywny popularnej ukraińskiej formacji rockowej Okean Elzy. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz pomocy dzieciom, które ucierpiały podczas wojny, uchodźcom oraz obrońcom Ukrainy. Bilety dostępne w sprzedaży!

 

Bilety są dostępne w sprzedaży.

 

Okean Elzy to jeden z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych ukraińskich zespołów rockowych. Muzyka OE – to ekspresyjna, potężna koncertowa energia, unikalne połączenie prawdziwej słowiańskiej melodyjności z potężną rockową energetyką.

 

Płyty grupy są zawsze rezonansowe i stają się głośnym wydarzeniem. Koncerty solowe Okeanu Elzy, głównym warunkiem których jest dźwięk na żywo, niezmiennie wywołują fantastyczne opinię u fanów.

 

Lider zespołu, Swiatosław Wakarczuk, to ceniony polityk i aktywista społeczny. 7 marca, podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę, Wakarczuk dołączył do batalionu obrony terytorialnej Obwodu Lwowskiego. Artysta pozostaje w heroicznie broniącej się Ukrainie, dokumentując zniszczenia, relacjonując doniesienia z linii frontu w międzynarodowych mediach oraz służąc potrzebującym jako wolontariusz. Nie zapomina także o muzyce, śpiewając i podnosząc na duchu żołnierzy oraz uciekającą ludność na ukraińskich dworcach i ulicach. W jednym z nagrań podziękował Polakom za wsparcie okazywane Ukrainie.

 

Występ na stacji metra w Kijowie, który został przytułkiem dla mieszkańców Kijowa podczas rosyjskich bombardowań

Dotychczas, Okean Elzy występował m.in. w Polsce, Niemczech, na Łotwie, w Izraelu, Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. W 2014 roku, z okazji 20 rocznicy aktywności scenicznej, Okean Elzy wystąpił dla 70 000 fanów na Stadionie Olimpijskim w Kijowie

Od czasu aneksji Krymu przez Rosję w 2014 roku i po rozpoczęciu wojny, formacja przestała koncertować w Rosji.

Już 17 czerwca Okean Elzy zgromadzi na warszawskim Stadionie Polonii tysiące miłośników rocka oraz wszystkich tych, którzy pragną charytatywnie wesprzeć ofiary wojny w Ukrainie.

Z miłością do Ukrainy, z wdzięcznością dla Polski, z bezgraniczną wiarą w obrońców Ukrainy i Zwycięstwo! Slava Ukrainie!

 

Okean Elzy – Wielki Koncert Charytatywny

17 czerwca 2022, Stadion Polonii

  1. Konwiktorska 6, Warszawa

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej:

www.vpiska.pl www.stodola.pl www.ticketclub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!