T. Love z Grabażem zagrają w Poznaniu

T. Love – jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, powraca na scenę po 5 latach przerwy. Niedawno zespół zaprezentował nowy materiał, płytę “HAU! HAU!”, z którą wyrusza w trasę. Już 12 maja Muniek z kolegami zagrają w Poznańskiej Tamie, gdzie gościnnie wystąpi z nimi Grabaż – wokalista zespołu Strachy na Lachy i Pidżama Porno!

Fani zespołu czekali na kolejną płytę T.Love siedem lat. Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który wrócił do zespołu podczas prac nad nowym albumem.

Płytę „HAU! HAU!” zapowiadają single „Pochodnia” i „Ponura Żniwiarka”. W pierwszym z nich gościnnie zaśpiewała z Muńkiem Staszczykiem Kasia Sienkiewicz – wokalistka zespołu Kwiat Jabłoni. „Pochodnia” to piosenka o ogniu miłości, pełna wspomnień i klasycznych brzmień gitarowych z lat 80. Razem z teledyskiem Marty Kacprzak, zawierającym wyjątkowe, archiwalne zdjęcia zespołu, „Pochodnia” staje się doskonałym preludium do tego, co czeka na fanów T.Love w 2022 roku.

Nowa płyta i trasa koncertowa „HAU! HAU!” to również doskonała okazja do świętowania przypadającego w tym roku jubileuszu grupy. Na koncertach usłyszymy najnowsze kawałki T.Love oraz hity, które towarzyszą nam od lat.

Gdzie: Tama, Poznań
Kiedy: 12.05.2022, godzina 20
Ceny: od 119 PLN

Kolejne koncerty odbędą się m.in. w: Bydgoszczy, Kołobrzegu, Ostródzie, Kielcach, Płocki i Koszalinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!