„Mówiłam Ci” – 2. singiel Joli Tubielewicz

„Mówiłam Ci” to drugi po „Czarnej Wdowie” singiel promujący debiutancki album Joli Tubielewicz. Muzykę do utworu skomponował ceniony polski muzyk i gitarzysta Grzegorz Skawiński, autorką tekstu jest Marianna Skorupowska.

Premiera singla w serwisach streamingowych 13.05.2022

„Mówiłam Ci” dotyka tematu złożoności kobiecej duszy. Opowiada o kobietach z pozoru silnych i bezwzględnych, które pod maską niezależności skrywają tęsknotę, lęk i ciche pragnienie o bliskości oraz prawdziwym uczuciu.

Do utworu powstało lyrics video, które obejrzeć można na kanale YouTube artystki:

18 lutego 2022 r. ukazał się debiutancki album Joli Tubielewicz. Płyta zawiera 10 utworów w rockowym, kobiecym wydaniu. Za kompozycję niemal wszystkich piosenek odpowiada znany polski muzyk, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i producent muzyczny – Grzegorz Skawiński.

Jola Tubielewicz tak mówi o pracy nad płytą i współpracy z Grzegorzem Skawińskim: Płyta powstała z bezgranicznej miłości do muzyki i jest dowodem na to, że marzenia poparte wytrwałością i systematyczną pracą się spełniają. Osobiście wierzę w to, że ludzie nie spotykają się przypadkiem i jestem niezmiernie dumna i szczęśliwa z tego, że w moim życiu nadeszła ta chwila kiedy nasze muzyczne drogi się spotkały. Na tej płycie znajdziecie wszystko to, co kocham w muzyce najbardziej – żywe granie, naturalne brzmienia instrumentów, autentyczne, szczere emocje, soczyste riffy gitarowe, refleksyjne ballady i mnóstwo prawdziwej energii.

Debiutancki album Joli Tubielewicz zapowiadał singiel „Czarna wdowa”, do którego powstał teledysk. Utwór nawiązuje stylistycznie do klimatów blues-rockowych, które są artystce szczególnie bliskie. „Czarna wdowa” to opowieść o kobiecie owładniętej szaleńczą obsesją na punkcie mężczyzny, dla której obiekt westchnień staje się jedynym celem i sensem.

 

ZOBACZ TELEDYSK DO „CZARNEJ WDOWY”:

BIO:

Jola Tubielewicz – pochodzi z Białogardu. Wokalistka i kompozytorka, która doświadczenie sceniczne zdobywała w podczas licznych koncertów oraz przeglądów muzycznych. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku na 45. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w programie „Szansa na Sukces”, emitowanym przez TVP 2. Po wygraniu w 2010  r. odcinka z udziałem Patrycji Markowskiej, wystąpiła w finale „Szansy” w Sali Kongresowej. W 2013 roku biorąc udział show muzycznym Polsatu „Must be the music” dotarła do finału. Ma za sobą współpracę z wieloma zespołami, m.in.: Riders (Mietek Jurecki). Od wielu lat współpracuje z Polskim Radiem Koszalin. Wystąpiła gościnnie na płycie Krzysztofa Jaryczewskiego – Jary OZ. Nagrała także piosenkę do serialu „Na krawędzi 2”, emitowanego w Telewizji Polsat.

FANPAGE JOLI NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/jolanta.tubielewicz

Wydawcą i dystrybutorem płyty jest wytwórnia SOLITON.

Linki:

Album „Jola Tubielewicz” w serwisach streamingowych: https://bit.ly/36kGIkZ

Album dostępny na stronie wydawcy: https://muzykacyfrowa.pl/collection/jola-tubielewicz

Album dostępny na stronie Empik.com: https://www.empik.com/joli-tubielewicz-jola,p1285620187,muzyka-p

 

Lista utworów:

  1. Bo nie ma jutra
  2. Na imię mam dziś zło
  3. Czarna wdowa
  4. Mówiłam Ci
  5. Nocny pociąg
  6. Lato w miłości
  7. Ten sam chłopak
  8. Poza czasem
  9. Kiedyś
  10. Lepszy czas

 

Kompozytor:

Grzegorz Skawiński (1-4, 6-10)

Jola Tubielewicz (5)

 

Słowa:

Marianna Skorupowska (1-4, 6-9)

Waldek Pawlukiewicz (5)

Waldemar Tkaczyk (10)

 

Produkcja muzyczna: Grzegorz Skawiński

Współpraca produkcyjna: Sławomir Mroczek

Realizacja i mastering: Michał Mielnik

Realizacja demo: Tomasz Górnicki

 

W nagraniach udział wzięli

 

Jola Tubielewicz: wokal, chórki

Grzegorz Skawiński: gitary, instrumenty perkusyjne, chórki

Waldemar Tkaczyk: gitara basowa

Adam Tkaczyk: perkusja

Wojciech Horny: instrumenty klawiszowe

Maciej Sadowski: bas w utworze „Poza czasem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!