Rival Sons na dwóch koncertach w Polsce

Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy zespół Rival Sons powraca do Europy, po raz pierwszy od ponad dwóch lat. W ramach obecnej trasy Amerykanie zagrają dwa koncerty w naszym kraju – pierwszy odbędzie się 10 czerwca w poznańskim klubie B17, a dzień później zespół zagra we wrocławskim Centrum Koncertowym A2.

Od momentu powstania w 2009 roku, Rival Sons na nowo rozpaliło i naładowało rock ‘n’ rolla z wysokimi wokalami, bezkompromisową grą na gitarze i grzmiącym groove’ami dla swoich oddanych fanów na całym świecie. Rivel Sons zostało wybrane przez Black Sabbath na ich ostatnią trasę, a także trasy z The Rolling Stones, Aerosmith, Lenny Kravitz, muzycy wyprzedali też występy na wszystkich kontynentach. Ich najnowszy album „Feral roots” zdobył nominację do nagrody Grammy 2020 za „Najlepszy album rockowy”, a singiel „Too Bad” nominację do nagrody „Najlepszy występ rockowy”. Album otworzył nowy rozdział dla zespołu, a „Do Your Worst” zajął pierwsze miejsce w Rock Radio, to ich pierwszy top list przebojów, zgromadził ponad 40 milionów streamów i ta liczba wciąż rośnie. Zespół dał elektryzujący występ w The Late Late Show z Jamesem Cordenem i zdobył uznanie  Billboard, Rolling Stone i wielu innych.

Współpracując z doświadczonym i nagradzanym producentem Davem Cobbem, zespół konsekwentnie dostarczał, nagradzane przez krytyków, albumy, w tym Pressure & Time [2011], Head Down [2012], Great Western Valkyrie [2014] i Hollow Bones [2016]. Rival Sons ucieleśniają wszystko, czym powinien być nowoczesny zespół rockowy, a nawet więcej.

Koncerty:

Kiedy: 10 czerwca 2022, 18:00
Gdzie: B17, Poznań

Kiedy: 11 czerwca 2022, 18:00
Gdzie: Centrum Koncertowe A2, Poznań

Ceny: od 90 PLN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!