T.love / 21.05.2022 / Klub Stodoła

21.05.2022 T.Love, Klub Stodoła, Warszawa
W sobotę, 21 maja 2022 w warszawskim klubie Stodoła, odbył się koncert jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów sceny rockowo-alternatywnej – T.LOVE. Zespół wystąpił w ramach trasy promującej nowy album „Hau, Hau”, oraz z okazji swojego jubileuszu, 40-lecia istnienia. T.LOVE zagrał w składzie, Zygmunt Staszczyk, Janek Benedek, Paweł Nazimek, Jacek Perkowski i Sydney Polak.
Zespół rozpoczął koncert utworem „Pochodnia”, pochodzącym z najnowszego albumu i nagranego na płycie z Kasią Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni. Podczas koncertu przeplatały się stare utwory z nowymi. Nie zabrakło takich przebojów jak „Wychowanie”, „King”, Autobusy i tramwaje”. Gościnnie na scenie wystąpił Sokół, który razem z Muńkiem zaśpiewał „Tutto bene”. Na bis usłyszeliśmy „I love you” i „Warszawę”
Muniek, nie mógł ukryć radości i wzruszenia, że znowu gra w „Stodole”, do której ma wielki sentyment i dla „Swoich” fanów, którzy jak zwykle tłumnie stawili się na spotkanie z zespołem, w całości wypełniając klub. Publiczność pod czas występu reagowała wspaniale, pozytywną energię dało się wyczuć w powietrzu do samego początku do samego końca. Nie zabrakło także gromkiego „Sto lat” dla zespołu.
Jedyne, czego można żałować, to to, że koncert nie trwał dłużej. A jedynie niespełna dwie godziny
W roli suportu wystąpił wrocławski „Zdechły Osa”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!