Wielkie Granie na PGE Narodowym

Wielkie Granie na PGE Narodowym – największy band w historii, największe hity wszech czasów, najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny oraz najlepsza publiczność na świecie! Zapraszamy już 10 września. Wielkie Granie na PGE Narodowym bilety już w sprzedaży

Wielkie Granie na PGE Narodowym

PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego, największy stadion w Polsce i jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Europie, świętuje w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotowano szereg atrakcji, których celem jest wspólne celebrowanie wyjątkowego jubileuszu jeszcze bardziej wyjątkowego miejsca. Największym wydarzeniem muzycznym, organizowanym w ramach obchodów 10-lecia areny, jest planowane na 10 września 2022 Wielkie Granie na PGE Narodowym. Wielkie Granie na PGE Narodowym to wyjątkowe wydarzenie na polskiej scenie

muzycznej.

 

10 września, na płycie stadionu, zjednoczy się prawie 1 000 muzyków – zarówno instrumentalistów,  jak i wokalistów. Największy, rockowy band w historii polskiej muzyki zabrzmi listą dwudziestu pięciu największych hitów wszech czasów, które wszyscy znają i kochają. Gośćmi imprezy będą kultowe postacie polskiej muzyki, a całości doda blasku kilkudziesięciotysięczna publiczność świętująca wspólnie 10-lecie najpopularniejszej areny w Polsce.

 

Podstawą zgłoszenia do tego unikatowego projektu jest muzyczna video-prezentacja przygotowana przez zainteresowanych muzyków-amatorów. Wszystkie zgłoszenia trafią w ręce liderów muzycznych Wielkiego Grania. W sekcji gitarzystów rolę lidera przyjął Jacek Królik – wirtuoz gitary i założyciel zespołu Brathanki. Frontmanem sekcji basistów został Wojtek Pilichowski – wirtuoz gitary basowej, muzyk sesyjny, kompozytor i producent.

Grupą perkusistów opiekować się będzie Michał Dąbrówka – wirtuoz perkusji, muzyk studyjny, kompozytor i producent muzyczny, a liderką wokalistów została Joanna „Ruda” Lazer, charyzmatyczna wokalistka zespołu Red Lips. O wyborze kandydatów zdecydują nie tylko ich umiejętności techniczne, ale także pełna pasji i pozytywnej energii osobowość.

 

Rolę Ambasadora wydarzenia objął Jan Borysewicz – wirtuoz gitary i lider legendarnego zespołu Lady Pank. To właśnie pod jego czujnym okiem powstanie ostateczny kształt repertuaru Wielkiego Grania na PGE Narodowym. W licznych konkursach i plebiscytach organizowanych w mediach społecznościowych każdy będzie mógł zagłosować na swój

ulubiony przebój. Dzięki temu to właśnie nasza ulubiona piosenka ma szansę pojawić się w repertuarze jedynego takiego wydarzenia w historii polskiej muzyki rockowej.

 

Za specjalnie, przygotowane aranżacje muzyczne, odpowiada Michał Grymuza – gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny i aranżer. Do imponującej listy nazwisk bohaterów wydarzenia dołączą także inne wybitne postaci polskiej sceny muzycznej. Gośćmi specjalnymi wyjątkowej imprezy urodzinowej PGE Narodowego będą m.in: Grzegorz Skawiński, Urszula, Małgorzata Ostrowska i Andrzej Krzywy.

 

W ciągu ostatniej dekady wszyscy obserwowaliśmy niezwykłe metamorfozy, jakie przechodził PGE Narodowy. Wśród tych spektakularnych zmian jedno pozostaje jednak  niezmienne – to tutaj od 10 lat bije serce aktywnej i kulturalnej Polski. PGE Narodowy to miejsce największych sukcesów sportowych i najbardziej efektownych muzycznych widowisk. Jedno z nich właśnie przed nami.

 

Cena biletu VIP zawiera: miejsce siedzące w sektorach V, catering (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.30 do 23.00

 

Regulamin dostępny TUTAJ

 

Informacje o biletach dla osób niepełnosprawnych poruszających się wózkach inwalidzkich.

Wielkie Granie na PGE Narodowym to jedyna w swoim rodzaju impreza urodzinowa z mistrzowską oprawą oświetleniową i całym wachlarzem inicjatyw zachęcających publiczność do aktywnego udziału i zabawy. Z całą pewnością znajdzie się również kilka wyjątkowych niespodzianek dla wszystkich uczestników wydarzenia – powiedział Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego.

Wielkie Granie na PGE Narodowym startuje 16 maja 2022 roku, kiedy to rusza I etap akcji naboru instrumentalistów zainteresowanych prezentacją swoich umiejętności przed wielką publicznością.

W II etapie naboru wyłonimy grupę wokalistek i wokalistów uczestniczących w wydarzeniu. Pełna lista zakwalifikowanej grupy 1000 muzyków i wokalistów zostanie uroczyście ogłoszona 26 czerwca 2022 r.

PGE Narodowy jest naszym wspólnym dobrem – wszyscy tworzymy jego historię, dlatego tak ważne jest, byśmy razem celebrowali jego 10. urodziny. Uczestnictwo w tym niezwykłym wydarzeniu i uroczyste odśpiewanie ‘Sto Lat’ przez kilkudziesięciotysięczną publiczność z całą pewnością przejdzie do imponującej już historii tego niesamowitego miejsca. Od początku swojej działalności PGE Narodowy jest miejscem otwartym i dostępnym dla każdego. To unikatowy obiekt dostarczający Polakom wielkich, pozytywnych emocji, których nie można doświadczyć nigdzie indziej. PGE Narodowy zawsze był miejscem, gdzie spełniały się marzenia – artystów, sportowców czy kibiców – dlatego bardzo cieszymy się z faktu, że to właśnie z okazji jubileuszu stadionu spełnią się kolejne marzenia i to tak wielu osób – podsumowała Monika Borzdyńska, Członek Zarządu operatora PGE Narodowego.

 

Komplet informacji dotyczący zarówno idei projektu, jak i procesu naboru uczestników dostępny jest na www.wielkiegranie.pl

 

Link do Zgłoszenia : https://wielkiegranie.pl/zgloszenia/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!