“12 GROSZY” NA WINYLU – DŁUGO OCZEKIWANA REEDYCJA Z WYJĄTKOWYM PREZENTEM! SPRAWDŹ TO!!!

To jedna z najbardziej pożądanych płyt przez kolekcjonerów i absolutnie najpopularniejszy album Kazika Staszewskiego! “12 groszy” KAZIKA na winylu już w sprzedaży! Płyty z wyjątkowym prezentem w pakiecie są dostępne tylko do 10 czerwca – sprawdźcie szczegóły poniżej!

“12 groszy” to album Kazika wydany po raz pierwszy w czerwcu 1997 i od samego początku będący bestsellerem. Pochodzą z niego takie hity, jak tytułowe “12 groszy”, “Maciek, ja tylko żartowałem”, ale także “Idę tam gdzie idę” i “Sztos”, promujący film pod tym samym tytułem w reżyserii Olafa Lubaszenki. Na 25. rocznicę premiery płyty, która zyskała status multidiamentowej, SP Records zapowiada reedycje winylową tej legendarnej płyty.

“12 groszy” ukaże się jako podwójny album – w najwyższej jakości tłoczenia 2x180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: pomarańczowym (przejrzystym) i niebieskim (przejrzystym) Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący – płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. do 10 czerwca. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty, a także kasety magnetofonowe.

Do każdej płyty dołączamy niezwykły prezent – unikatową, kolekcjonerski numizmat w nominale 12 groszy! To absolutny cymes i coś, co każdy kolekcjoner i fan Kazika powinien mieć!

Preorder właśnie ruszył na naszej stronie – www.sprecords.pl Sprzedaż potrwa tylko do 10.06.2022 do godz.11:59‼ Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu tego albumu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!