Armiferum: brazylijski zespół wydaje „Against the Wind”, swój pierwszy singiel i teledysk

“Against the Wind”, pierwszy singiel i teledysk zespołu Armiferum z São Paulo, Prog/Power Metal, został wydany we wczesnych godzinach poniedziałkowych, 20 czerwca. Odważna propozycja zespołu, aby rozpocząć tydzień tak ważnym debiutem, jest odzwierciedleniem zaufania muzyków do nadchodzącego repertuaru i osobowości zespołu.

Armiferum zostało założone w 2020 roku przez muzyków Iana Gonçalvesa (wokal), Guto Cardozo (gitara), Rafaela Bochnię (bas) i Raphaela Miotto (perkusja). Mimo swojej niedawnej trajektorii, zespół ma już praktycznie skończone dwa albumy i przygotowuje się do wydania swojego debiutu, zapowiadanego przez odosobnione wydanie „Against The Wind”, utworu, który nie ukaże się na żadnym z kolejnych dwóch albumów .

Podczas wydania „Against the Wind” piosenkarz Ian Gonçalves podkreślił:

„Ta piosenka jest próbką tego, co ma nadejść. Kończymy produkcję pierwszego albumu i jesteśmy już w połowie produkcji drugiego. Chcemy tworzyć naszą historię w metalowym świecie. piosenka to singiel, który nie jest częścią albumu. Więc wciąż będziesz miał przed sobą wiele najwyższej klasy, niepublikowanych materiałów. Mamy najlepszych producentów, niesamowicie dobrze napisane piosenki i cały świat do zaprezentowania Jesteśmy tutaj, aby znaleźć swoją przestrzeń na świecie i dotknąć koncertów tymi piosenkami”. .

„Nie było lepszej muzyki, aby przedstawić Armiferum światu! Wszystko to było wynikiem podróży, która trwa od kilku lat, a która teraz zaczyna się rozwijać i dostarczać swoich owoców, a pierwsza to Against the Wind, muzyka, która zaprezentuje nie tylko nasze brzmienie, ale i naszą twarz”, dodał gitarzysta Guto Cardozo

Producentem „Against the Wind” jest Guto Cardozo, muzykę i teksty Guto Cardozo i Raphael Miotto, a teledysk został nakręcony, wyreżyserowany i zmontowany przez Felipe Hervoso z Noiseforge Productions, a makijaż wykonała Aline Miya.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nadchodzącymi wiadomościami o Armiferum na Instagramie @armiferumband i Facebooku /armiferumband

2 thoughts on “Armiferum: brazylijski zespół wydaje „Against the Wind”, swój pierwszy singiel i teledysk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!