6 lipca jedyny koncert 5FDP w Polsce. Czego możemy się spodziewać?

Za 10 dni jedyny w Polsce koncert Five Finger Death Punch. Amerykanie wystąpią na warszawskim Torwarze 6 lipca podczas koncertu organizowanego przez Live Nation Polska. 5FDP słyną ze spektakularnych koncertów, ale od pirotechniki i dekoracji ważniejsza jest muzyka. Jakich utworów z dorobku 5FDP możemy się spodziewać? Przeanalizowaliśmy dla Was setlisty z ostatnich koncertów.

W maju i czerwcu 5FDP zagrali do tej pory 10 koncertów, każdy z nich składał się z 12-16 utworów, w zależności czy był to set festiwalowy czy osobny koncert. W Warszawie chłopaki zagrają swój headlinerski koncert, więc z pewnością otrzymamy dłuższą setlistę.

Na wszystkich koncertach kapela z Las Vegas zagrała te 9 utwórów:
– Inside Out (którym otwierają koncert)
– Bad Company
– Burn MF
– Jekyll and Hyde
– Lift Me Up
– Trouble
– Under And Over It
– Wash It All Away
– The Bleeding (którym zawsze kończyli koncert)

Tylko raz zabrakło:
– Sham Pain
– Wrong Side Of Heaven
a dwa razy:
– Coming Down
– Far From Home

Mamy zatem 13 utwórów, które można uznać za pewniaki na najbliższym polskim koncercie. Co jeszcze grali w ostatnim czasie? Były to:
– A Little Bit Off (7 razy)
– Burn It Down (4 razy)
– Gone Away (3 razy)
– Remember Everything (1 raz)

Dodatkowo podczas czterech koncertów 5FDP zagrali utwór z zapowiedzianej na 19 sierpnia dziewątej płyty. Do sieci trafiły już trzy utwory z tej płyty, ale na koncertach fani mogli usłyszeć tylko “Welcome To The Circus”. Mamy nadzieję, że również w Warszawie zabrzmi ten utwór, a może chłopaki postanowią nas zaskoczyć i zagrać dodatkowo Afterlife lub IOU… to byłoby niezapomniane przeżycie. Pełną setlistę przygotowaną dla polskich fanów poznamy już 6 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!