ATERRIADA 2022

Magiczny koncert plenerowy w magicznym miejscu nad Wisłą w Warszawie zagrają:
ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso(wokal, gitara), Tiger(gitara), Jaga(bas), Bart X(sampler, wokal), Twardy(perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, LADY PANK, LAO CHE, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, COCHISE, SIQ, WŁOCHATY oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u -M.O.D. Grupa właśnie nagrała trzecią płytę i materiałem z niej chętnie Was poczęstuje!

SPONTANE powstał w 2003 roku w Warszawie. W swoim dorobku ma kilka EP oraz LP Mojra wydany w 2015r. Band wystąpi w eksperymentalnym składzie zawierającym gitarzystów grających w różnych okresach istnienia zespołu. Koncert jest powrotem na scenę po 5 latach.

ENFER PROJECT. W 2015 roku Kris postanowił zostać człowiekiem-orkiestrą i założył jednoosobową działalność muzyczną pod szyldem Enfer Project. Serce muzyka ciągnęło jednak do prawdziwego bandu i po kolei, na przestrzeni roku 2017 pojawili się: Mikers (perkusja), Piszak (bass), a w 2019 Sebastian (gitara) i Mat (klawisze). Aż do pandemii skład ten szukał swojej ścieżki i brzmienia.
W kompozycjach słychać było różnice dzielące członków zespołu pod względem gatunków muzycznych. Lockdown pozwolił na chwilę oddechu i przemyślenia czego zespół oczekuje od siebie i w pewnym momencie trzeba było gitary i bas oprzeć na automacie perkusyjnym. Podczas poszukiwania odpowiedniego dla zespołu pałkera, pojawił się Axe na klawiszach.
Brzmienie przez cały czas się kształtowało i kiedy w 2021 roku na gary zawitał Peter, wszystko zagrało na tyle, że Enfer uznał, że czas na nagranie.
Początek 2022 to kończenie nagrywania całego materiału i zgrywania się wielu indywidualności.

Enfer Project zyskał swój obecny skład:
Kris – gitara i wokal
Piszak – bas
Sebastian – gitara
Axe – klawisze
Peter – perkusja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!