EMPRESS wydaje nowy singiel „Into the Grey” + zapowiada album

Metal symfoniczny to prawdziwe rzemiosło – każdy, kto kiedykolwiek stracił rozum, unosząc się w niebiańsko zaaranżowanych instrumentach, lśniących majestatycznym, nawiedzonym wokalem, doskonale zdaje sobie sprawę z emocjonalnej siły, która tkwi w tym gatunku. Potrzeba pewnego rodzaju zespołu, żeby zrobić to dobrze – a Empress ma to wszystko, a nawet trochę. Wschodząca piątka ze Stanów Zjednoczonych, skupiona wokół klasycznie wyszkolonej piosenkarki Barbary Blackthorne oraz głównego twórcy piosenek i gitarzysty Vlada Khavina, jest na dobrej drodze do podboju wielkich scen i rozpalenia ludzkich umysłów kalejdoskopowymi aranżacjami – a swoim najnowszym singlem, Into the Grey , z pewnością są o krok bliżej suwerenności symfonicznego metalu. Komentarze cesarzowej:

Into the Grey maluje obraz chwili tuż przed pozostawieniem wszystkiego, co znajome i nurkowaniem w nieznane, by gonić za swoimi marzeniami. Chodzi o poświęcenie i nadzieję, która może się z niej zrodzić. Jest to porywający, napędzający symfoniczny power metal w stylu takich zespołów jak wcześniej Nightwish i Kamelot. Jeśli podoba Ci się Twój power metal, który podnosi na duchu i inspiruje, ten jest dla Ciebie!”

Na festiwalowych scenach na całym świecie dominują giganci sceny, tacy jak Nightwish czy Within Temptation. zyskały uznanie w kręgach poufnych za unikalną mieszankę różnych stylów. Opierając się na potężnych, wszechstronnych zdolnościach wokalnych Blackthorne’a w połączeniu z umiejętnościami kompozytorskimi Khavina, udało im się stworzyć własny świat dźwiękowy, który słuchacze mogą odkrywać, wykorzystując różne techniki wokalne, naginające gatunki i mocne riffy, które zmuszają słuchaczy do po prostu ukłonu. przed cesarzową. Nic więc dziwnego, że szwedzki producent Dan Swanö, znany ze swojego zaangażowania w Heaven Shall Burn, Hypocrisy czy Bloodbath, był odpowiedzialny za miksowanie i mastering ich pierwszego pełnego albumu Fateweaver (wydanie: 19 sierpnia) – starannie oplatającego muzyczne wszechświaty, które zapraszają do podążania za wyobraźnią i najjaśniejszymi fantazjami.

„Fateweaver” Empress ukaże się 19 sierpnia 2022 roku. Zamów album już teraz:

https://store.empresslegion.com/

https://orcd.co/empress_fateweaver

Tracklist

01. Legion

02. Beyond the Sleep

03. Chimera

04. The Fall of Kingdoms

05. Black Arcana

06. Monarch

07. Into the Grey

08. Immortelle

09. Eventide

Cesarzowa online

https://empresslegion.com/
https://www.facebook.com/Empresslegion
https://www.instagram.com/empresslegion/
https://www.youtube.com/channel/UC935_iEZwpt4G9Ali6j0VmQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!