FATHER JOHN MISTY prezentuje teledysk do “Buddy’s Rendezvous” oraz cover tego utworu Lany Del Rey!!

Father John Misty udostępnił teledysk do utworu “Buddy’s Rendezvous”, który został wyreżyserowany przez  Emmę Elizabeth Tillman („The History of Caves; The Wheel”). Dla artsyw jest to najważniejszy utwór z jego najnowszego krążka „Chloë and The Next 20th Century”.

“‘Buddy’s Rendezvous’ to świat sam w sobie. To miejsce poza czasem. Moim marzeniem było, aby teledysk poddał się sile piosenki”. Bezimienny mężczyzna (w tej roli Craig Stark), świeżo po wyjściu z więzienia, który nie ma szczęścia, przemierza połamany krajobraz Los Angeles, aby spotkać się z córką (w tej roli Arrow DeWilde). Przez cały czas dręczą go wspomnienia z bardziej niewinnych czasów. Pomimo wahań, córka i jej chłopak (w tej roli Gilbert Trejo) zgadzają się na spotkanie z ojcem. Choć teledysk i piosenkę można uznać za list miłosny do Los Angeles, ich tematyka jest uniwersalna. Rozczarowania, żal, przebaczenie, czułość, wytrwałość i miłość. Niesamowite kreacje Arrowa, Craiga, Gilberta i Davida Haleya sprawiają, że ta wizja staje się rzeczywistością. Zdjęcia Jamesa Walla wykonane na taśmie 16 mm oddają klimat Los Angeles, łącząc przeszłość z teraźniejszością. Ten teledysk nie powstałby bez pomocy producentki Brii Little oraz dyrektora kreatywnego i montażysty Jonathana Kinga” – tak o teledysku Emma mówi o teledysku

W zeszłym tygodniu ukazał się również przepiękny cover utworu “Buddy’s Rendezvous” Lany Del Rey, dostępny już na wszystkich platformach streamingowych. Jej interpretacja tej piosenki była wcześniej dostępna tylko w formie 7-calowego singla dołączonego do limitowanego zestawu „Chloë and The Next 20th Century”.

Tracklista “Chloë and the Next 20th Century”:

1. Chloë

2. Goodbye Mr. Blue

3. Kiss Me (I Loved You)

4. (Everything But) Her Love

5. Buddy’s Rendezvous

6. Q4

7. Olvidado (Otro Momento)

8. Funny Girl

9. Only a Fool

10. We Could Be Strangers

11. The Next 20th Century

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!