Rozmowa z ekipą From Today Bookings

W piątek 1 Lipca spotkaliśmy się z ekipą From Today Bookings w sklepie muzycznym RnR porozmawialiśmy na temat ich nadchodzącego projektu – Frozen Sun Fest.

A czym jest Frozen Sun Fest? Niczym innym jak projektem od fanów dla fanów! Oczywiście jeśli mówimy o fanach ciężkiego brzmienia. 😉 Gwiazdą tego dnia będzie zespół rozpoznawalny na całym świecie, zna ich dobrze każdy fan metalu… a zapewne nie tylko oni. Z dumą ogłaszamy, że headlinerem zostaje Decapitated! Zespół słynie z niesamowitej jakości scenicznej, więc gwarantujemy dobrą zabawę! Drugą gwiazdą festiwalu zostaje zespół Illusion, legenda polskiej muzyki spod znaku ciężkich brzmień! W dodatku oba zespoły będą obchodzić w tym roku swoje rocznice, Decapitated świętować będzie 25 lecie, a Illusion aż 30 lecie! Szykują się podwójne urodziny! Na scenie zobaczymy też kanadyjski Get The Shot oraz z rodzimego podwórka From Today, Noconcreto, Sothoris i Synapsę! Pierwsza edycja odbędzie się 9 lipca 2022 roku na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Lato to idealny czas by zapewnić sobie wieczór dobrej zabawy na świeżym powietrzu z wyśmienitymi muzycznymi występami.

Zapraszamy serdecznie! Frozen Sun Fest 2022 czeka na Was! By nie przegapić żadnych wieści, śledźcie nas na: https://www.frozensunfest.com

https://www.facebook.com/FrozenSunFest/

https://www.instagram.com/frozensunfest/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!