“Don’t Pray For Me” – kolejny singiel Within Temptation

Within Temptation wydali nowy singiel zatytułowany “Don’t Pray For Me”. Zamiast wydawać cały album niderlandzcy muzycy wydają w ostatnim czasie single, przed obecnie wydanym były “Entertain You”, “The Purge” i “Shed My Skin”. Wszyscy jesteśmy ciekawi kiedy zespół ogłosi wydanie nowej płyty.

„Don’t Pray For Me walczy z narzucaniem innym przekonań i lęków oraz świadczy o akceptacji własnej podróży” – mówi wokalistka Sharon Den Adel. „To hymn o pogodzeniu się z faktem, że przekonania mogą być płynne, wielorakie lub szczerze mówiąc: różne. Piosenka opowiada o umożliwieniu ludziom podążania za własnym przeznaczeniem”. – mówiła den Adel, Metal Hammerowi.

W kwietniowym wywiadzie dla Metall Hammer, den Adel, opowiedziała o wczesnym wpływie zespołu na metalową scenę, zauważając, że wielu fanów metalu nie było przyzwyczajonych do oglądania zespołu takiego jak Within Temptation.

„Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy grać z Within Temptation, nikt nie wiedział, gdzie nas umieścić, ponieważ byliśmy melodyjni, ale mieliśmy też growlujące głosy i fatalny dźwięk” – powiedziała. „Byliśmy dziwni dla metalu, ale także bardzo dziwni dla mainstreamu, ponieważ byliśmy tacy mroczni. To było coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli, dziewczyna w sukience grająca z takim zespołem. Uwielbialiśmy to!”

Źródło: loudersound.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!