Burna Boy wydał płytę i nagrał singiel z Edem Sheeranem

Zdobywający kolejne nagrody i podbijający listy przebojów afrykański twórca Burna Boy, wydał swój szósty studyjny album zatytułowany “Love, Damini”. Składający się z 19 utworów materiał powstał we współpracy z takimi gwiazdami, jak Ed Sheeran, J Hus, Popcaan, Blxst, Kehlani, J. Balvin, Khalid, Victony czy Ladysmith Black Mambazo.

“Love, Damini” to następca nagrodzonego Grammy longplaya “Twice As Tall”. Nowa płyta stanowi osobisty list napisany przez Burna Boya do fanów. Każda z piosenek zainspirowana została ważnym wydarzeniem w życiu artysty. Dzieło ukazuje bardziej dojrzałe oblicze wokalisty i otwiera nową erę w jego muzycznej karierze. W swoim ostatnim wywiadzie dla Billboard, Burna mówił wyłącznie o osobistym znaczeniu albumu.

Z okazji premiery “Love, Damini”, ukazał się teledysk do piosenki “For My Hand” z gościnnym udziałem Eda Sheerana. Burna niedawno dołączył do Sheerana na scenie stadionu Wembley, aby oficjalnie zaprezentować premierowo piosenkę i po raz pierwszy wykonać ją razem na żywo.

Przed wydaniem “Love, Damini”, Burna Boy podzielił się singlem “Last Last” zawierającym sample piosenki “He Wasn’t Man Enough” Toni Braxton. Nagraniu towarzyszy oficjalny teledysk, który Burna sam wyreżyserował i nakręcił w swoim domu oraz innych, wybranych przez siebie miejscach. Wpadający w ucho kawałek opowiada o poprzednich związkach muzyka. Za produkcję kawałka odpowiada Chopstix, który wcześniej pracował przy “Outside”. W utworze artysta z jednej strony mierzy się ze swoimi uczuciami, z drugiej chwyta nadziei, że pod koniec dnia wszystko będzie dobrze. Szczerze i otwarcie, na tle radosnych, ale i robiących wrażenie, charakterystycznych dla siebie dźwięków, Burna Boy śpiewa o złamanym sercu, błędach i pocieszeniu.

Singiel do tej pory zgromadził prawie 2 miliardy streamów na całym świecie i stał się wiralem na TikToku. Burna Boy wykonał ten utwór, jak również kawałek “Kilometre”, podczas gali 2022 Billboard Music Awards.

Tracklista:
1. Glory feat. Ladysmith Black Mambazo
2. Science
3. Cloak & Dagger feat. J Hus
4. Kilometre
5. Jagele
6. Whiskey
7. Last Last
8. Different Size feat. Victony
9. It’s Plenty
10. Dirty Secrets
11. Toni-Ann Singh feat. Popcaan
12. Solid feat. Blxst & Kehlani
13. For My Hand feat. Ed Sheeran
14. Rollercoaster feat. J Balvin
15. Vanilla
16. Common Person
17. Wild Dreams feat. Khalid
18. How Bad Could It Be
19. Love, Damini feat. Ladysmith Black Mambazo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!