Festiwal Rockowa Noc łączy siły z ukraińskim Festiwalem Faine Misto

17. edycja Rockowej Nocy – rzeszowskiego festiwalu muzycznego zaprasza do współpracy twórców ukraińskiego festiwalu Faine Misto i Respublica. W efekcie w Rzeszowie – “Mieście-Ratowniku”, zostanie zorganizowany wyjątkowy festiwal “Rockowa Noc x Faine Misto”. Wydarzenie odbędzie się 26-28 sierpnia 2022 roku na terenie Miasteczka Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Pierwotnie Rockowa Noc miała trwać dwa dni. W wyniku współpracy mocnego grania w Rzeszowie będzie można słuchać o jeden dzień dłużej, tj. od 26 do 28 sierpnia. Pierwszego dnia festiwalu usłyszymy artystów zaproponowanych przez Faine Misto, między innymi zespoły IGNEA, Sick Solution i Space of Variations.

27 i 28 sierpnia na festiwalowej scenie zagrają z kolei Mr Pollack, KSU, Proletaryat, Jesus Chrysler Suicide, Dezerter, Tides from Nebula, Turbo i Riverside. Dochód ze sprzedaży biletów na pierwszy dzień festiwalu będzie w całości przekazany na pomoc Ukrainie, drugiego i trzeciego dnia na terenie festiwalu będą natomiast prowadzone zbiórki na ten cel.

LINE-UP:
👇👇👇👇👇
26 sierpnia:
💪IGNEA
💪Sick Solution
💪Space of Vartiations
CDN.
27 sierpnia:
💪Przegląd Zespołów Muzycznych [KONKURS]
💪Mr.Pollack
💪KSU
💪Proletaryat
💪Jesus Chrysler Suicide
💪Dezerter
28 sierpnia:
💪Laureat konkursu
💪Tides From Nebula
💪Turbo (oficjalny profil zespołu)
💪Riverside
⛱⛱⛱
Szykujemy też dla WAS ROCK CITY z polem namiotowym. Będzie klimat, będą rozmowy przy wielkim ognisku, będą niezapomniane wrażenia.
💪💪💪ZOSTAŃ OBYWATELEM ROCK CITY JUŻ DZIŚ!💪💪💪

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!