Daedric powraca z nowym, dzikim alt-metalowym singlem „Only”

Wkraczając na jeszcze cięższe terytorium dla zespołu, „Only” jest czwartym singlem wschodzącej grupy rockowej z Dallas w Teksasie i został zmiksowany przez bardzo poszukiwanego producenta Joey’a Sturgisa , znanego ze współpracy z niektórymi z największych nazwiska w metalcore takie jak Of Mice & Men , Asking Alexandria i We Came As Romans .

Łącząc thrashowe gitary z pulsującymi syntezatorami, brutalnym rytmem, bezwzględnym, a czasem eterycznym wokalem frontwoman Kristyn Hope i przerywanym prowokującym do myślenia tekstem, „Only” to intensywny hymn dla wszystkich, którzy włóczą się i są naprawdę zdeterminowani, aby zgubić się.

„Podczas gdy skupiliśmy się na poprzednich wydaniach, skupiliśmy się na eksploracji dźwięku towarzyszącej naszym rozległym utworom wizualnym”, stwierdza Daedric . „’Tylko’ to nasza próba stworzenia słyszalnego świata dla słuchacza. Dźwięku, w którym naprawdę można się zagubić”.

„Only” wyszedł teraz z niezależnej, wielogatunkowej wytwórni FiXT .

Daedric to odważne twórcze przedsięwzięcie wokalistki i artystki z Dallas/Fort Worth, Kristyn Hope. Daedric czerpie inspirację z eklektycznych źródeł, w tym Davida Bowie, Anthony’ego Greena z Circa Survive, Sia i popularnej serii gier RPG w otwartym świecie Elder Scrolls, od której wywodzi się nazwa Daedric .

W jej własnych słowach: „To fajna nazwa dupy i lubię złoczyńców”.

Jako Daedric , Kristyn ściśle współpracuje z producentami Geoffem Rockwellem i Clayem Schroederem, aby stworzyć mieszankę współczesnego rocka i metalu, z wokalami, które wahają się od eterycznych po brutalne, aby stworzyć potężne, niepowtarzalne brzmienie.

Kristyn uruchomiła projekt Daedric w 2021 roku poprzez partnerstwo z wytwórnią rocka elektronicznego FiXT . Od czasu premiery Daedric wydał „Wretched”, „Sepulchre” i „Dawnbreaker”, a także pojawił się na enigmatycznym metalcore’owym coverze „The Rumbling” z Andromidy, z każdym nowym singlem prezentującym możliwości Daedric w pisaniu piosenek i ustanawiającym Daedric jako ognisty. nowy akt do obejrzenia.

FixT to wielogatunkowa, niezależna wytwórnia płytowa, założona w 2006 roku przez Klaytona (Celldweller / Scandroid) . Katalog FiXT zgromadził miliardy strumieni, które łączą się z podstawową publicznością graczy oraz fanów cyberpunku i science fiction i obsługuje globalną bazę fanów w ponad 150 krajach, docierając każdego miesiąca do milionów słuchaczy.

Lista FiXT obejmuje takich pionierów gatunku, jak Celldweller, Scandroid, Essenger, Fight The Fade, The Anix, The Algorithm, Fury Weekend, LeBrock, Voicians i wielu innych.

Katalog utworów rockowych, metalowych, synthwave i EDM FiXT otrzymał ponad 1000 miejsc synchronizacji filmów/TV/wideo i reklam, w tym: Westworld, Power Rangers, Lexus, Toyota, Suicide Squad, Iron Man, Robocop, Jack Reacher , Deadpool, John Wick, Guardians of the Galaxy, Pacific Rim, Call of Duty, Synth Riders, Assassin’s Creed, Need For Speed, Razer, Dead Rising, UFC i nie tylko.

Śledź :
https://fixtmusic.com/followus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!