Nowy singiel od Panic! At The Disco”LOCAL GOD”

Multiplatynowa formacja Panic! At The Disco wydała nowy singiel “Local God“!

 

Local God” jest następstwem singli “Middle of a Breakup” i “Viva Las Vengeance” z nadchodzącego siódmego albumu zespołu “Viva Las Vengeance”, który ukaże się 19 sierpnia nakładem Fueled by Ramen/DCD2 Records. Singiel “Viva Las Vengeance” został trzecim w karierze zespołu, który dotarł na szczyt zestawienia Billboard Alternative Airplay Charts. Był to najszybszy awans na pierwszą pozycję w tym roku.

 

Po premierze płyty “Viva Las Vengeance”, Panic! At The Disco wyruszy w trasę koncertową po obu stronach Atlantyku. Z każdego sprzedanego biletu na trasie, 1 dolar zostanie przekazany przez zespół na rzecz Highest Hopes Foundation. Także organizator Live Nation zobowiązał się na przekazanie takiej samej sumy.

Panic! At The Disco

Zespół Panic! At The Disco powstał w Las Vegas w 2004 roku. “Middle of a Breakup” i “Viva Las Vengeance” to następca platynowego album “Pray For The Wicked”, z którego pochodzi pokryty 5-krotną platyną hit “High Hopes”, który jednocześnie okupował szczyt trzech różnych radiowych list przebojów. Numer był nominowany do Billboard Music Awards oraz American Music Awards.

 

Na płycie znalazły się także przeboje “Hey Look Ma, “I Made It” oraz “Say Amen (Saturday Night)”.

 

W 2016 grupa Panic! At The Disco wydała piąty album “Death Of A Bachelor”. Płyta zadebiutowała na szczycie notowania Billboard 200 i otrzymała nominację do Grammy w kategorii Najlepszy rockowy album. Była to też najlepiej sprzedająca się rockowa płyta 2016 roku i czwarty album w ogólnej klasyfikacji bestsellerów. “Death Of A Bachelor” promowały pokryte złotem single “Hallelujah”, “LA Devotee”, “Don’t Threaten Me With A Good Time” oraz platynowe “Death Of A Bachelor”, “Emperor’s New Clothes” i “Victorious”. Pochodząca z tej właśnie płyty piosenka “House of Memories” ma obecnie 2,1 miliarda wyświetleń na TikToku.

 

Panic! At The Disco byli nominowani do wielu nagród, w tym Grammy, Teen Choice, Billboard Music, Alternative Press Music, Kerrang! , VMA i wielu innych.

 

W 2017 roku Urie zadebiutował na Broadwayu, występując w roli Charliego Price’a w uznanym przez krytyków, nagrodzonym statuetką Tony, broadwayowskim przeboju “Kinky Boots”. W 2018 roku wokalista sam otrzymał nominację do nagrody Tony w kategorii Najlepsza oryginalna muzyka stworzona do teatru za napisaną przez siebie kompozycję “Simple Sponge” do spektaklu “SpongeBob SquarePants: The Broadway Musical”.

 

Ponadto Brendon Urie powołał do życia fundację Highest Hopes, wspierającą organizacje non-profit działające na rzecz praw człowieka oraz społeczności narażonych na dyskryminację lub nadużycia ze względu na płeć, rasę, religię, orientację seksualną i tożsamość płciową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!