OneRepublic w akustycznej wersji hitu „I Ain’t Worried”

Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic prezentuje akustyczną wersję singla „I Ain’t Worried”. Oryginalny utwór pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Top Gun: Maverick”.

„I Ain’t Worried” wciąż wspina się po amerykańskich listach przebojów. W zeszłym tygodniu singiel wszedł do pierwszej dwudziestki zarówno w Top 40 Radio (#18), jak i Hot AC Radio (#20). Utwór zadebiutował na 30. miejscu w Adult Contemporary Radio i wspiął się na 24. miejsce na liście Billboard Hot 100. Do tej pory zdobył ponad 255 milionów odsłuchań na całym świecie i znajduje się na topowych playlistach, takich jak Today’s Top Hits w Spotify, Today’s Hits w Apple Music i All Hits w Amazon Music. Autorami „I Ain’t Worried” są Ryan Tedder, Brent Kutzle, Tyler Spry, John Eriksson, Peter Moren i Bjorn Yttling.
OneRepublic są obecnie w trasie „Never Ending Summer Tour” po Ameryce Północnej z NEEDTOBREATHE. Tuż przed rozpoczęciem trasy zespół pojawił się w programie ABC „Good Morning America” w ramach serii Summer Concert, gdzie wykonali swój najnowszy singiel.
Liderem nominowanej for Grammy grupy OneRepublic jest autor piosenek i wokalista Ryan Tedder, a w skład zespołu wchodzą także gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, klawiszowiec Brian Willett, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Zespół zadebiutował w 2007 roku albumem „Dreaming Out Loud”. Wydawnictwo zawierało megaprzebój „Apologize”, który rozszedł się w 20 milionach egzemplarzy. Druga płyta OneRepublic „Waking Up” (2009) przyniosła hity „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”. Kolejny, platynowy album „Native” ukazał się w 2013 roku i był promowany przez singiel ze szczytu amerykańskiej listy przebojów „Counting Stars” (41 milionów sprzedanych egzemplarzy). Czwarte długogrające dzieło formacji „Oh My My” miało premierę w 2016 roku.
Do tej pory OneRepublic zdobyli 5 miliardów streamów w serwisie Spotify. Ich ostatni album „Human” ukazał się w sierpniu 2021 roku. Pochodzą z niego mające łącznie 2,5 miliarda streamów single „Somebody”, „Run”, „Somebody To Love”, „Wanted”, „Didn’t I”, „Better Days”, a także „Rescue Me”, który pokrył się złotem w USA. Na początku tego roku zespół wydał nowy utwór „West Coast”, który zebrał liczne entuzjastyczne recenzje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!