Premiera oryginalnej ścieżki dźwiękowej do „Bullet Train”

Arista Records prezentuje oryginalną ścieżkę dźwiękową do filmu „Bullet Train” Sony Pictures, który trafił do kin w zeszły piątek.

14-ścieżkowa kolekcja zawiera oryginalną muzykę skomponowaną przez Dominica Lewisa („King’s Man: Pierwsza misja”, „Człowiek z Wysokiego Zamku”, „Piotruś Królik”) oraz nową, niepublikowaną wcześniej muzykę nagraną wyłącznie na potrzeby filmu, obejmującą alternatywę, pop i muzykę latynoską oraz japońską.
Reżyserem filmu jest David Leitch, a scenariusz napisał Zak Olkewicz na podstawie książki Isaki Kotaro. W roli głównej zobaczymy Brada Pitta, zaś towarzyszą mu: Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Benito A Martínez Ocasio i Sandra Bullock.
Międzynarodowy fenomen Avu-chan (Queen Bee) stoi za japońskim coverem klasyka Bee Gees „Stayin’ Alive”, podczas gdy Engelbert Humperdinck rozpala „I’m Forever Blowing Bubbles”. Uznana przez krytyków pionierka alt-popu UPSAHL prezentuje także oryginalny utwór „My Time To Shine”.,

Kompozytor Dominic Lewis mówi: „To było wspaniałe doświadczenie!!! «Bullet Train» to kreatywna mekka, której pragniemy i do której dążymy jako artyści. Moja podróż zaczęła się od napisania «La Despedida», myśląc, że byłaby idealna dla Alejandro Sanza. Nigdy nie spodziewałbym się, że się zgodzi i że będę miał tak niesamowite doświadczenie z nim i tą piosenką”, wspomina. „Nie można sobie po prostu wyobrazić, że kiedykolwiek będzie można pracować z takimi legendami jak Englebert i Tamio. Nie ma idealniejszej osoby do «Stayin’ Alive» niż Avu, a UPSAHL wniosła swoją magię do mojego oryginalnego «Prince Suite», w wyniku czego powstał «My Time To Shine».Dodaje: „Bez zaufania, wizji i współpracy Davida, który nie ma sobie równych, ten soundtrack nigdy by nie powstał. Mam tylko nadzieję, że widzowie będą się tak dobrze bawić słuchając go, tak jak my bawiliśmy się tworząc go”.Animowany teledysk do utworu „My Time To Shine” UPSAHL jest już dostępny. Już wkrótce ukażą się klipy do „Stayin’ Alive”, „Holding Out For A Hero (Dance version)” Miki Asakury oraz „La Despedida” Alejandro Sanza.

Brad Pitt wciela się w rolę rolę pechowego zabójcy o imieniu „Ladybug”, który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, sprzeczne cele w najszybszym pociągu świata, a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść.
Lista utworów:

1. Avu-chan (Queen Bee) – „Stayin’ Alive”
2. Siiickbrain ft. Pussy Riot – „Power”
3. Engelbert Humperdinck – „I’m Forever Blowing Bubbles”
4. Alejandro Sanz – „La Despedida”
5. UPSAHL – „My Time To Shine”
6. Tamio Okuda – „Kill Me Pretty”
7. Big Fella – „Couple of Fruits”
8. Carmen Maki – „Tokiniwa Hahano Naikono Yoni (Like a Child Without A Mother)”
9. Shuggie Otis – „Sweet Thang”
10. Song For Memories – „Five Hundred Miles”
11. Miki Asakura – „Holding Out For A Hero (Dance Version)”
12. Kyu Sakamoto – „Sukiyaki”
13. Rare Earth – „I Just Want To Celebrate”
14. Dominic Lewis –  „Momomon”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!