Dani Filth, Bury Tomorrow oraz Witch Fever zmierzą się z Siłami Piekieł

Diablo Immortal oraz Music For Nations nawiązują współpracę, by zbliżyć do siebie świat gier i heavy metalu

 

Ognie Płonących Piekieł i trzy najbardziej heavymetalowe ze wszystkich heavymetalowych zespołów na świecie połączyły siły, aby nawiązać naprawdę wyjątkową współpracę. Już teraz Diablo® Immortal™ firmy Blizzard Entertainment – ​​dostępne do pobrania za darmo – i legendarna wytwórnia muzyki heavymetalowej, Music for Nations, nawiązały współpracę, aby połączyć świat metalu i gier jak nigdy dotąd.

 

Czołowi brytyjscy artyści heavy metalowi – Dani Filth (Cradle of Filth), Bury Tomorrow oraz Witch Fever w ramach partnerstwa podjęli w tym miesiącu walkę przeciwko demonicznym siłom Skarna, Władcy Potępienia, w Diablo Immortal.

 

Akty podjęcia wyzwania walki z siłami piekieł możesz zobaczyć w najnowszym filmie zatytułowanym „Shred the Undead” pod tym adresem:

Akty te pojawiły się również w treściach i kampaniach związanych z Diablo Immortal w ramach uczczenia premiery pierwszej gry Blizzarda, która została stworzona od podstaw na urządzenia mobilne, zapewniając te same, uwielbiane przez fanów wrażenia z zabijania demonów, jak w wysokobudżetowych produkcjach, a w które jednocześnie można grać z dowolnego miejsca na świecie.

Działalność partnerska pomiędzy Diablo Immortal i Music For Nations będzie obejmować:

  • Przejęcie Okładki Albumu w Ramach Hołdu — Bury Tomorrow współpracował z zespołem kreatywnym Blizzarda, aby na nowo stworzyć swoje kultowe okładki albumów, używając piekielnej ikonografii Diablo: Immortal! Po raz pierwszy na świecie fani mogą zobaczyć te projekty w swoich ulubionych usługach strumieniowania muzyki, a w międzyczasie Diablo Immortal przejmie profile w usługach strumieniowania zespołu Bury Tomorrow w weekend premiery
  • Download Festival – Bury Tomorrow uczestniczył w jednym z najważniejszych brytyjskich festiwali heavymetalowych, Download, w Donington Park, a po piątkowym występie na głównej scenie festiwalu wziął udział w sesji gry Diablo Immortal za kulisami oraz za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych
  • Dodatkowo pojawiają się wywiady w mediach i posty na kanałach społecznościowych wspierające kampanię skierowaną do fanów każdego z zespołów, angażujące ich społeczności i wprowadzające ich w uniwersum Diablo

 

Julie Weir, Head of Music For Nations, said: “The worlds of alternative music and gaming have long been connected through passionate fans and innovatively creative art forms. To bring some of our most exciting acts from the Music For Nations roster to the iconic world of Diablo has been an unforgettable experience and we are excited to have fans get closer to what has been manifested between us all.”

 

Julie Weir, szefowa Music For Nations, powiedziała: „Światy alternatywnej muzyki i gier od dawna łączą się ze sobą z pomocą pasjonatów i innowacyjnych, kreatywnych form sztuki. Przeniesienie niektórych z naszych najbardziej ekscytujących wykonawców z listy Music For Nations do kultowego uniwersum Diablo było niezapomnianym przeżyciem i cieszymy się, że fani zbliżyli się do naszego wewnętrznego manifestu.”

 

Music For Nations to legendarna wytwórnia płytowa zajmująca się muzyką heavymetalową. Od lat wyszukuje, szkoli i wydaje dzieła najlepszych artystów i twórców z nawet najbardziej heavymetalowego krańca tego muzycznego spektrum. Będąc pionierami w dziedzinie thrash metalu lat 80. (Metallica, Anthrax i Megadeth), Music For Nations opracowało zróżnicowany skład obejmujący uznane międzynarodowe i brytyjskie zespoły, w tym TOOL, Cradle of Filth, Porcupine Tree, Opeth i Paradise Lost, a także wybitne wschodzące gwiazdy ciężkiego grania.

 

Diablo Immortal jest już dostępne do pobrania bezpłatnie w Apple App Store i Google Play Store, jak również na PC poprzez Battle.net. Gra pozwala graczom stać się mistrzami Sanktuarium, podbijać hordy rodem z piekieł i przedzierać się przez całą masę nowych zadań i stref, w tym przez te bardzo dobrze znane doświadczonym poszukiwaczom przygód lokalizacje rodem z serii Diablo, oraz te zupełnie nowe, czekające dopiero na odkrycie.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Diablo Immortal, odwiedź oficjalną stronę Diablo Immortal, a aby być na bieżąco z aktualnościami w świecie gry, odwiedź oficjalny profil gry w serwisie Twitter.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!