Nicky Romero powraca z nowym singlem „I Hope That It Hurts”

Weteran muzyki tanecznej, Nicky Romero, wydaje swój trzeci singiel w Universal Music/Virgin Records, „I Hope That It Hurts” z Normą Jean Martine. Piosenka jest kolejnym przykładem wszechstronności Romero.

„I Hope That It Hurts” to hymn o zerwaniu, który chce się śpiewać pod prysznicem, w samochodzie i/lub po kilku kieliszkach wina.

Oprócz niezliczonych wydawnictw pod skrzydłami własnego Protocol Recordings, Romero wydał wcześniej „Why Do I Call” i „Nights With You”. Norma Jean Martine ma na koncie współprace przy kilku wielkich hitach, takich jak „Head Shoulders Knees & Toes” z Ofenbach (ponad 350 mln streamów w samym Spotify) czy „When We Were Young” z Lost Kings (ponad 110 mln streamów), które czynią ją jedną z najbardziej pożądanych wokalistek i autorek piosenek na świecie.
— „I Hope That It Hurts” jest dla mnie wyjątkową piosenką, ponieważ cały proces twórczy był swego rodzaju podróżą — wspomina Romero. — Zakochałem się w pierwszym demo, ale było zbyt odległe od mojego brzmienia. Największym wyzwaniem było więc przekształcenie tej pięknej piosenki w coś, z czym czułbym się komfortowo; bez utraty DNA oryginalnego tekstu i głosu Normy, który natychmiast mnie urzekł. Jej niesamowity wokal naprawdę przeniósł piosenkę na wyższy poziom. Bardzo się cieszę, że możemy podzielić się nią ze światem.
Norma Jean Martine dodała: — Byłam zaszczycona i nie mogłam przepuścić okazji współpracy z taką legendą jak Nicky Romero. Jestem naprawdę dumna, że to moje pierwsze wydawnictwo jako producentki. W czasie pandemii musiałam nauczyć się logiki, aby pozostać w grze, więc samodzielnie nagrałam wokale w rodzinnym domu w Nowym Jorku.
Nicky Romero szturmem podbił świat wczesnymi hitami, takimi jak „Legacy” z Krewellą i singiel #1 „I Could Be The One” z Avicii. Po uruchomieniu wytwórni Protocol Recordings w 2012 roku, wykonawca, producent i szef wytwórni kontynuował własne sukcesy szeregiem głośnych wydawnictw, począwszy od współprac z Arminem van Buurenem, Davidem Guettą, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, Timmy Trumpet i Stevem Aokim, po remiksy dla takich artystów jak Robin Schulz, Kygo, Rita Ora, Steve Aoki, Martin Garrix czy Jess Glynne. Prezentując skład swojej wytwórni za pośrednictwem cotygodniowego programu Protocol Radio, Nicky Romero wciąż ewoluuje, a dzięki corocznemu „Nicky Romero & Friends” oraz alter ego Monocule, udowadnia, że ​​potrafi zamienić w złoto wszystko, czego dotknie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!