Alicia Keys prezentuje „KEYS II”

15-krotna laureatka nagrody Grammy, znana na całym świecie ikona, Alicia Keys, prezentuje „KEYS II” — ekskluzywną edycję jej docenionego przez krytyków podwójnego albumu.

Nowa wersja płyty zawiera dwie nowe piosenki z udziałem Brenta Faiyaza i Lucky Daye oraz dwa remiksy przeboju „In Common”, który nigdy wcześniej nie ukazał się na albumie. W lipcu Alicia zapowiedziała wydawnictwo nowym teledyskiem do „Come For Me”.

„KEYS II” to wersja deluxe podwójnego albumu z nowymi gościnnymi występami takich artystów jak: Lucky Daye w „Stay” (Originals) i Brenta Faiyaza w „Trillions” (Unlocked), który dołączył do już znakomitego składu gości. Na oryginalnym 26-utworowym podwójnym albumie pojawili się też Khalid i Lucky Daye w „Come For Me (Unlocked)”, Lil Wayne w „Nat King Cole (Unlocked)”, Brandi Carlile w „Paper Flowers (Originals)”, Pusha T w „Plentiful (Originals)” i Swae Lee w „LALA (Unlocked)”. „In Common (Black Coffee Remix)” i „In Common (Kaskade Radio Mix)” to nowe wersje uwielbianego przez fanów hitu, które uzupełniają rozszerzoną listę utworów.
Podobnie jak w przypadku poprzednio wydanej wersji, „KEYS II” oferuje podwójne, jedyne w swoim rodzaju dźwiękowe doświadczenia – wersja „Originals” zawiera wszystkie nowe utwory, które są kwintesencją Alicii, przypominające muzyczny krajobraz, który wszyscy znają i kochają od czasu jej debiutu. Wersja „Unlocked” zwiększa wrażenia, gdy Alicia sampluje swoje nowe kawałki. Pomaga jej w tym zdobywca nagrody Grammy, producent Mike WiLL Made-It.
Po serii wyprzedanych koncertów w całej Europie, w tym w Krakowie, Alicia rozpoczęła właśnie amerykańską część trasy „ALICIA + KEYS WORLD TOUR”. Krytycy z całej Europy zachwycali się jej aktualną produkcją, a brytyjski „Clash Magazine” podsumował: „Alica Keys przez dwie godziny pokazała, dlaczego jest jednym z największych talentów współczesnej muzyki. Potrafi wszystko: śpiewa, gra na pianinie, DJ-uje i, co najważniejsze, tworzy niesamowity spektakl dla swoich fanów”.
Lista utworów „KEYS  II (Originals)”:
1. Plentiful (feat. Pusha T)
2. Skydive
3. Best of Me
4. Dead End Road
5. Is It Insane
6. Billions
7. Love When You Call My Name
8. Only You
9. Daffodils
10. Old Memories
11. Nat King Cole
12. Paper Flowers (feat. Brandi Carlile)
13. Like Water
14. Stay (feat. Lucky Daye)
15. In Common (Black Coffee Remix)

Lista utworów „KEYS II (Unlocked)”:
1. KEYS
2. Only You
3. Skydive
4. Best of Me
5. LALA (feat. Swae Lee)
6. Nat King Cole (feat. Lil Wayne)
7. Is It Insane
8. Come For Me (feat. Khalid & Lucky Daye)
9. Old Memories
10. Dead End Road
11. Love When You Call My Name
12. Daffodils
13. Billions
14. Trillions (feat. Brent Faiyaz)
15. In Common (Kaskade Radio Mix)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!