Maisie Peters wydaje “Good Enough”

Maisie Peters prezentuje subtelną balladę “Good Enough”, której współautorem i producentem jest zdobywca Grammy, Dan Nigro (Olivia Rodrigo, Carly Rae Jepsen, Caroline Polachek). Piosence towarzyszy surowy, intymny teledysk, który wyreżyserował ecdbcf

 

“Good Enough” to piosenka, która jest dla mnie naprawdę ważna – zapewnia Maisie. – Napisałam ją z Danem w styczniu 2020 roku i dokładnie pamiętam, że było to dla mnie naprawdę wyjątkowe uczucie. Z powodu pandemii i całej masy innych rzeczy, piosenka została zapomniana, schowana za innymi rzeczami. Niedawno jednak znów się objawiła. Wszechświat wysłał ją z powrotem do mnie, kiedy najbardziej jej potrzebowałam. Wiedziałam, że muszę ją opublikować, szczególnie, że wydawało się, że napisałam ją wczoraj. To uniwersalne uczucie, ale i najbardziej samotne w całym świecie. Mam nadzieję, że dla innych będzie równie wyjątkowe.

 

“Good Enough” ukazuje się zaledwie dwa tygodnie po singlu “Blonde”.

“Blonde” i “Good Enough” to dla mnie siostrzane piosenki – reprezentują dwie różne strony mojej twórczości i w pewnym sensie mnie samej – wyjaśniała przy okazji premiery pierwszego z numerów Maisie Peters. Jedna nie mogłaby istnieć bez drugiej i lubię myśleć, że na koncertach ludzie będą krzyczeć tak samo głośno do obu. Jestem przede wszystkim autorką piosenek, a napisanie tych dwóch utworów było kluczowym, zmieniającym momentem w moim życiu. Musiały ukazać się w parze.

Obecnie Maisie Peters supportuje Eda Sheerana podczas jego trasy “+ – = ÷ x”. Jesienią wyruszy natomiast w trasę “I’m Telling The Whole Of America Tour 2022” Ameryce Północnej. Zaplanowany na 27 kwietnia 2023 roku koncert artystki w  O2 Academy Brixton już się wyprzedał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!