Michał Szpak z prestiżowym wyróżnieniem za “24na7” z nowego albumu

Michał Szpak już od 11 lat konsekwentnie podąża swoją buntowniczą drogą. Gdy jego kariera sceniczna w ostatnich latach nabrała tempa, zamiast odcinać kupony od sławy, odkrył przed publicznością swoje nowe wcielenie i wreszcie, jak mówi, „czuje się w pełni sobą”. Utwór „24na7” to kolejna odsłona niezależnej drogi artystycznej Michała i zapowiedź nowej jesiennej płyty. Artysta tą piosenką podbił serca publiczności Festiwalu Top Of The Top Sopot 2022, zdobywając prestiżowego Bursztynowego Słowika.

Utwór „24na7” to kolejna po „Hiobie”, „Halo Wodospad” i wydanym w ostatni weekend „(mrok) Warszawiance” opowieść o odrzuceniu przeciętności i poprawności wizerunkowej,  o wolności wyborów, prawdzie i odwadze. Michał Szpak zintegrował w nich swoje wizerunkowe szaleństwo z muzyczną ekstrawagancją i nowym podejściem do twórczości. „24na7” to też pierwsza piosenka, w której artysta mówi szczerze o miłości i odwadze do tego by ją wyrażać. Sam odbierając nagrodę skomentował: “ludzie zagłosowali właśnie na odwagę”.

Utwory, w tym wyróżniony Bursztynowym Słowikiem 24na7”, znajdą się na nadchodzącej płycie Michała Szpaka „Nadwiślański Mrok” wydanej przez Follow The Step. Album będzie muzycznym i wizualnym autoportretem oraz właściwym debiutem artysty, wyczekiwanym przez niego samego. Materiał przedpremierowo można było wysłuchać w trakcie występu Michała Szpaka  na FEST Festival.

Materiał Prasowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!