Agora Muzyka Live Sessions / Dziwna Wiosna / Ostatnia noc lata

Kolekcjonuj muzyczne wspomnienia z Agora Muzyka Live Sessions.  Tym razem z mini koncertem wpadnie Dziwna Wiosna z Ostatnią nocą lata.  

Taki jakiś dziwny ten ostatni dzień wakacji…

Pomożemy wam go oswoić razem z Dziwną Wiosną i utworem Ostatnia noc lata w ramach cyklu Agora Muzyka Live Sessions. Rytmiczny, rześki, rock’nrollowy utwór, znany z debiutanckiego albumu zespołu, tym razem w wersji live – rozpruwa grunge’owe serce i zwyczajnie daje czadu! Jeśli w tym roku nie udało Ci się zawitać na żaden festiwal, aby zobaczyć zespół na żywo – to dajemy Ci namiastkę koncertowych emocji i tego rzężenia gitary, które możesz usłyszeć tylko będąc pod sceną, a które wywołuje ciarki zapowiadające muzyczną ekstazę.

Zatem włącz play i skacz!

To kolejna z 13 odsłon Agora Muzyka Live Sessions, najnowszego projektu realizowanego pod szyldem wytwórni Agora Muzyka wspólnie z 4 artystami.

Agora Muzyka Live Sessions skraca dystans między artystą a słuchaczem, porusza i wywołuje emocje tak jak koncertowe przeżycie. Przeżycie wyjątkowe, bo odbierane w niemalże intymnych warunkach – podglądamy artystę w studiu, do którego jako słuchacze nie mamy zazwyczaj dostępu. Jest to równocześnie całkiem miła odmiana dla artysty, który tym razem grając koncert bez publiki, napędza swoją energię wyłącznie z zespołem.

 

Jak mówi pomysłodawca projektu, prezes wydawnictwa Agora obejmującego muzykę, książkę i film, Robert Kijak: „W projekcie postawiliśmy na muzykę na żywo, bo jest to najbardziej szczera i emocjonalna forma. Wykonana spontanicznie i intuicyjnie, a nie odegrana, jednak przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku”.

 

Kolejne muzyczne wspomnienia Agora Muzyka Live Sessions z udziałem Zalii, Lanberry, Tonego Yoru i Dziwnej Wiosny już wkrótce na kanale Agora Muzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!