Taylor Hawkins Tribute już 3 września w Londynie!

Foo Fighters będzie gospodarzem koncertu Taylor Hawkins Tribute 3 września na stadionie Wembley (Londyn), a 27 września w The Kia Forum (LA). Wydarzenia będą transmitowane na całym świecie na YouTube MTV.

Wśród gości, którzy uświetnią koncerty są m.in. Miley Cyrus, Liam Gallagher, Joan Jett, Mark Ronson, członkowie Queen, The Police, Rush, Kiss, The Pretenders, Motley Crue, Queens of the Stone Age, Rage Against The Machine, Red Hot Chili Peppers, Supergrass i wiele więcej. Show na stadionie Wembley, wyreżyserowany przez Joela Gallena i wyprodukowany przez Emera Pattena w EP-PIC Films & Creative, będzie dostępny do transmisji na żywo i na żądanie na platformach streamingowych i cyfrowych Paramount, w tym: w Paramount+ (UK), Pluto TV (UK i wybrane kraje) oraz kanałach YouTube MTV (na całym świecie). Koncert rozpocznie się w sobotę 3 września o godz. 17.30 czasu Środkowoeuropejskiego.
Dochód z biletów na koncert Taylor Hawkins Tribute oraz merchandisingu zostanie przekazany organizacjom charytatywnym wybranym przez rodzinę Tylora Hawkinsa: Music Support i MusiCares. Aby uzyskać więcej informacji lub przekazać darowiznę, zobacz poniżej lub odwiedź Music Support i MusicCares.
Music Support to zarejestrowana w Wielkiej Brytanii organizacja charytatywna, która pomaga osobom, które pracują przy muzyce i wydarzeniach na żywo dotkniętych chorobami psychicznymi i/lub uzależnieniami. Podstawowe usługi obejmują poufną infolinię, zarządzaną przez współpracowników z branży z doświadczeniem, szkolenia w zakresie pierwszej pomocy w zakresie zdrowia psychicznego oraz świadomości uzależnień i powrotu do zdrowia, co ma na celu umożliwienie osobom dbania o dobre samopoczucie swoich współpracowników (i siebie) oraz „Safe Hubs” na backstage festiwali czyli przestrzeń dla artystów i ich ekip zapewniającą możliwość spędzenia czasu razem oraz rozmowy z przeszkolonym w zakresie pierwszej pomocy i zdrowia psychicznego personelem. Więcej informacji znajdziesz na MusicSupport.org.
MusiCares pomaga ludziom stojącym za muzyką, ponieważ muzyka daje tak wiele światu. Oferując programy profilaktyczne, awaryjne i lecznicze, MusiCares buduje sieć bezpieczeństwa wspierającą zdrowie i dobro społeczności muzycznej. Działalność obejmuje trzy kluczowe obszary: Mental Health & Addition Recovery Services (wsparcie, skierowania i pomoc finansową w nagłych wypadkach), Usługi zdrowotne (pomoc finansową podczas kryzysów zdrowotnych i usługi profilaktyczne) oraz Human Services (wsparcie w podstawowych wydatkach na życie, plus programy dotyczące tanich mieszkań, rozwoju kariery, kwestii prawnych i usług dla seniorów). Założona przez Recording Academy w 1989 roku jako niezależna organizacja charytatywna 501(c)(3) z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, MusiCares chroni ludzi muzyki poprzez bezpośrednie programy finansowe, wsparcie i dostosowane do potrzeb działania w sytuacjach kryzysowych. Więcej informacji na stronie MusiCares.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!