ARS LATRANS Orchestra: Y2K nowy singiel JESSIE

Jessie to już czwarty singiel promujący nadchodzącą płytę. Utwór przypomina jak ważnym nośnikiem pamięci jest dla nas muzyka oraz w jak wielu trudnych i radosnych momentach daje nam to, czego potrzebujemy, zupełnie bezinteresownie. Przyjaźnie, romanse, kłótnie – wszystko przeminie bez śladu, ale to właśnie muzyka pozwoli nam powracać myślami do tych wyjątkowych chwil.

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na interdyscyplinarny festiwal sztuki organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu.

W tym roku artyści zainspirowani duchem lat 2000, stworzyli mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości nadali łatkę teraźniejszości, by razem ze słuchaczami móc na nowo przeżyć ten niezapomniany i szalony czas.

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: Runforrest (Grzegorz Wardęga), Odet (Aleksandra Dąbrowska), dybiński (Nikodem Dybiński), Gypsy and the Acid Queen (Kuba Jaworski), koko die (Konrad Nikiel), Jakub Wojtas (IGO, MGO), Piotr Wykurz (Clock Machine).

Muzyka stanowi pewien proces przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu. Spektakl muzyczny pozwoli zanurzyć się w otchłani wspomnień i przenieść się w czasie, by poczuć ówczesny beztroski i szalony nastrój lat 2000. Ponadto przypomni nam, że kolorowy duch drzemie w każdym z nas i że to idealna okazja, by samemu nadać mu zupełnie nowe, wyjątkowe znaczenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!