Amerykański SAVAGE MASTER na jedynym koncercie w Polsce

Agencja Helicon Metal Promotions z dumą zaprasza na pierwszy i jedyny w Polsce koncert amerykańskiego zespołu Savage Master. W czwartek 12 stycznia 2023 roku, w warszawskim klubie VooDoo, dowodzona przez charyzmatyczną wokalistkę Stacey Savage formacja zagra w towarzystwie polskich supportów: heavymetalowego Shadow Warrior z Lublina oraz thrashowego Lucille z Białegostoku.
Start koncertu zaplanowano na godzinę 19:00, a otwarcie drzwi 30 minut wcześniej. Do sprzedaży trafiły już bilety w cenie 69 zł, dostępne w popularnym serwisie Goout.net. W dniu koncertu cena wyniesie 79 zł.
Więcej szczegółów koncertu na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/3tBnc5jzM
Savage Master to jeden z najbardziej ekscytujących i elektryzujących zespołów na współczesnej scenie Occult Heavy Metalu. Przez pierwsze osiem lat istnienia zespół szybko zbudował swoją pozycję dzięki trzem albumom, jednej EPce, singlowi i oczywiście dzięki wysokiej jakości koncertom. Zespół powstał w 2013 roku z inicjatywy gitarzysty Adama Neal’a i wokalistki Stacey Savage, których zainspirowała miłość do heavy metalu i filmów grozy. Ich muzyka to wypadkowa speed metalu, okultystycznego rocka, thrashu i Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu. W sierpniu 2022 roku ukazał się najnowszy, czwarty już album zatytułowany “Those Who Hunt At Night”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!