Energetyczny koncert Ani Leon w Browarach Warszawskich!!!

3 Września w urokliwej przestrzeni Browarów Warszawskich wystąpiła wokalistka, która w czerwcu tego roku wydała swoją  debiutancką Płytę „Łezki”

Ania Leon miała okazję wystąpić w te wakacje już na kilku znaczących festiwalach. Między innymi na „Tauron Nowa Muzyka”, „Męskie Granie Kraków”, „Salt Wave Festiwal”, „Letnie Brzmienia w Poznaniu i Wrocławiu”.

 

Na koncercie w Browarach Warszawskich wykonała w zasadzie cały przekrój materiału z debiutanckiej płyty. Choćby utwory ”Łezki”, „Przypadki”, „Chemistry” czy nostalgiczne „Outro”.

Na koncercie w letnim klimacie na leżakach przed sceną zgromadziło się kilkudziesięciu słuchaczy. Wokalistka wraz z dwoma muzykami na syntezatorach i beat maszynach zagrali ponad godzinnego seta. Armatki dymne, światła czy stroboskop nadały szczególną atmosferę temu wydarzeniu. Należy też dodać, że Ania Leon znakomicie tańczy na scenie. Często jak w transie perfekcyjnie śpiewa dodając do tego własne nieskrępowane ruchy. Myślę, że mimo początków w karierze, można śmiało nazwać ją nie tylko wokalistką, ale i osobowością sceniczną. Jeżeli ktoś chciałby przyjść na jej koncert to ogromnie polecam, słuchaczu nie zawiedziesz się!

Recenzja: Piotr Siedlecki

FOTO: Mieszko Majewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!