Transgresja i 1965 łączą siły, by zrobić dużo hałasu w rzeszowskim Pubie Spółdzielczym

Transgresja i 1965 łączą siły, by zrobić dużo hałasu w rzeszowskim Pubie Spółdzielczym. Jako gość specjalny wystąpi zespół SYMPTONE.

Transgresja
https://www.facebook.com/transgresja
Transgresja to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni. Pod koniec lutego zespół wyruszył w trasę koncertową promującą nowy album. Zagra kilkadziesiąt koncertów klubowych w całej Polsce. Podczas tegorocznej trasy nie zabraknie dobrze znanych utworów, jak i wyczekiwanych nowości z płyty GOLIAT!

1965
https://www.facebook.com/1965official
1965 od zawsze są outsiderami. Zbyt oldschoolowi, by nazwać ich muzycznym odkryciem roku, zbyt innowacyjni dla rockowych purystów. Zbyt głośni dla mainstreamu, nie wystarczająco ciężcy dla fanów metalu. Zbyt eklektyczni by stać się częścią jakiejkolwiek ‘sceny’. Ale co z pozoru może wydawać się słabością, tak naprawdę jest siłą. Nie przywiązani do jednego konkretnego gatunku, mogą wciąż eksplorować nowe muzyczne terytoria. W czasie tegorocznej trasy promować będą swój tegoroczny album “Panther”, który – jak sami go określają – jest hard rockowym sountrackiem do nigdy nienakręconego filmu sci-fi.

SYMPTONE
https://www.facebook.com/symptoneofficial/
SYMPTONE to czteroosobowy skład z Rzeszowa, aktywnie działający od 2019 roku. Zespół serwuje słuchaczom muzykę z pogranicza grunge’u i nu-metalu, z lekkością eksplorując wytyczane przez siebie muzyczne szlaki. Chwytliwe melodie autorskich kompozycji idą tu w parze z ciężkimi, choć melodyjnymi riffami oraz charakterystycznym wokalem, któremu nie straszny zarówno śpiew czysty, jak i brudny rockowy pazur.
Zespół zjednał sobie publikę i jury na Antyfeście Antyradia 2021, gdzie dotarł do finału, zdobywając wyróżnienie z nagrodą specjalną. W tym samym roku SYMPTONE wystąpił także na Festiwalu Garaże 2021 w Szczecinie, gdzie również zagościł na podium jako jeden z finalistów przeglądu.

Pub Spółdzielczy, 30.09.2022 (piątek)
Wjazd: 40 PLN

18:30 – otwarcie bram
19:30 – koncert SYMPTONE
20:30 – koncert 1965
21:30 – koncert Transgresji
Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/3303526139926913

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!