CLIPPING. zapowiada “REMXNG” – serię EP-ek z remiksami/koncert w Polsce!!!

W sam raz na Halloween, clipping. zapowiedział serię czterech EP-ek zawierających remiksy utworów z albumów „There Existed an Addiction to Blood” i „Visions of Bodies Being Burned”. Każda EP-ka przedstawia remikserów wybranych przez zespół, którzy pocięli, zmanipulowali i zbrutalizowali muzykę grupy w zupełnie nowe, wyjątkowo makabryczne kreacje.

„REMXNG 2.1” to pierwsza EP-ka z serii. EP-ki będą ukazywać się w każdą środę od 21 września do 12 października.  “REMXNG 2.1” zawiera remiksy Loraine James, Bogdana Raczynzkiego, Cheryl E. Leonard, Lauren Bousfield, Oil Thief, Evicschen oraz Tengger.

Jesienią clipping. rozpoczyna pierwszą rundę międzynarodowej trasy koncertowej, z serią występów w Wielkiej Brytanii i UE.  W Polsce zespół zagra w warszawskiej Hydrozagadce 20 listopada.

Niedawno cztery utwory clipping. znalazły się w nowej aplikacji stworzonej wraz z Modify Music, która jest już dostępna w sklepach z aplikacjami na iOS i Android. Jest to aplikacja do miksowania w czasie rzeczywistym, w której każdy utwór jest podzielony na cztery części, które mogą być miksowane w locie. Obok oryginalnych ścieżek, słuchacz będzie miał możliwość przełączania i miksowania alternatywnych ścieżek, które Jonathan Snipes wyprodukował specjalnie dla aplikacji. Aplikację można znaleźć tutaj: https://modifymusic.com/artists/clipping/

Clipping
REMXNG 2.1

1. Part of Dust (Cheryl E. Leonard Remix of “Attunement”)
2. Bastards (Lauren Bousfield Remix of “Pain Everyday”)
3. He Dead (Oil Thief Remix)
4. 96 Neve Campbell (https://bogdanraczynski.com/clpng-96-remix/)” (Bogdan Raczynski Remix)
5. Sheba (“She Bad” Evicshen Remix)
6. Nothing Is Safe (Loraine James Remix)
7. Say the Name (TENGGER Remix)

fot. Cristina Bercovitz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!