Premiera jubileuszowego albumu 🐺 Wilki “Wszyscy marzą o miłości” 🐺

Tak Robert Gawliński zapowiada najnowszy, jubileuszowy album Wilków pt. Wszyscy marzą o miłości, który właśnie dziś pojawił się na sklepowych półkach. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Duchy” do którego powstaje oniryczny teledysk autorstwa Olgi Czyżykiewicz.

Wilki, które w tym roku obchodzą 30-lecie kariery, klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku.

Album Wszyscy marzą o miłości powstawał w nietypowych warunkach. Nagrania zaczęły się w 2019 roku, jednak ograniczenia związane z covidem skomplikowały prace nad albumem. Muzyka powstała zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów. Teksty Roberta Gawlińskiego niosą konkretny przekaz:

Na tej płycie pochwała dla miłości, dla muzyki, dla życia. Stąd też tytuł Wszyscy marzą o miłości. To zdanie i ten refren wydał mi się najuczciwszy, najprawdziwszy z całej płyty, powiedziany wprost, bez cienia literackiej maniany. Czas był raczej dołujący, nie chciałem pisać ani o pandemii, ani o samotności albo o samotność we dwoje czy samotności w czterech ścianach czy samotności w tłumie. 

Robert Gawliński 

Nie potrzeba większej rekomendacji.

Z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu, 27 września 2022 w Teatrze Roma Wilki zagrają swoje największe przeboje oraz nowe utwory jak np. Liczysz się tylko ty czy Podzielony świat, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego. Nie zabraknie też muzycznych smaczków – gościnnie z Wilkami wystąpi Patrycja Markowska oraz Smolasty.

Album w sprzedaży na kulturalnysklep.pl, empik.com oraz w salonach Empik.

https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99533-Wszyscy-marza-o-milosci-wersja-z-autografami.html

Tracklista:

  1. Ty jak nikt
  2. Ćma
  3. Liczysz się tylko ty
  4. Wszyscy marzą o miłości
  5. Noc i mrok
  6. Nie czuję tego
  7. Widzę cię wszędzie
  8. Podzielony świat
  9. Duchy
  10. Zawsze twój, zawsze moja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!