Ukraiński festiwal w Warszawie

Już 16 grudnia w Warszawie odbędzie się ОДИН ФЕСТИВАЛЬ, na którym pojawią się Kalush Orchestra, alyona alyona, Kola oraz Skofka. 

 

Populacja ukraińskiej społeczności stale rośnie, a koncerty ukraińskich artystów cieszą się niemałą popularnością w całym kraju. Festiwal tylko i wyłącznie z ukraińskimi wokalistami był więc tylko kwestią czasu. Tym samym na festiwalowej mapie Polski pojawił się ODYN Festiwal (ОДИН ФЕСТИВАЛЬ), na którym wystąpi 4 wykonawców z Ukrainy.

Link do biletów:

https://swiper.site/festival-odyn

Kalush Orchestra to zwycięzcy tegorocznej Eurowizji. Zespół łączy ukraiński rap z folkowym klimatem. A ich koncerty budzą emocje na całym świecie.

alyona alyona to raperka, której w Polsce przedstawiać nie trzeba. Kooperacje z Żabsonem i Gedzem dały jej ogromną popularność wśród polskiej publiki. Ostatnio wydała dobrze przyjętą EP’kę z ukraińską wokalistką Jerry Heil.

Link do wydarzenia:

KOLA jest z pewnością nowym objawieniem na ukraińskiej scenie muzycznej. Jej hit “Чи разом?” w trzy miesiące zyskał 5 milionów wyświetleń, a fani nie mogą się doczekać kolejnych singli.

 

Skofka – Jego piosenki zyskały popularność na ukraińskim YouTube i zebrały ponad 10 milionów wyświetleń. Raper sam pisze teksty piosenek, zajmuje się ich aranżacjami, miksuje utwory, a czasem nawet sam produkuje teledyski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!